Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon javasoljam neki, hogy...

Vajon javasoljam neki, hogy dolgozzon többet?

Figyelt kérdés
A férjemmel a hazájában élünk. Nagyszerűen megvagyunk, imádjuk egymást, dolgozunk etc. Amit itt észrevettem, hogy bár tényleg munka tekintetében nagyon precízek, már-már kényszeresen, viszont teljesen máshogy gondolkoznak, első és legfontosabb az egészség, a család. Ez szép, szerintem is így van. Viszont én otthon, hogy egyáltalán egy külföldi egyetemig eljussak, gyakorlatilag csak tanultam, szórakozás, kikapcsolódás nuku, aztán ez így ment itt is tovább, amíg meg nem találtam a párom. Lassan végzek, 1éve már dolgozom így az utolsó évben. Amint teljes állásom lesz, ha az ajánlatokból indulok ki, kb 3x annyit fogok keresni, mint a férjem, de ez csak a kezdeti időszakra igaz. Nos ő heti 20órát dolgozik, így tartunk fenn egy lakást-amik itt piszok drágák- és élünk, tudom ez szép, hogy 20óra ellenére ilyen jól keres. De kereshetne jobban is, ha többet dolgozna. Nem azt mondom ígyis megvagyunk, csak bennem bennem van az, hogy tenni kell és bár nem betegesen de minél több legyen, hogy később a gyerekeinknek jobb legyen. Bár szerintem ezt a mentalitást otthonról hoztam, mivel Magyarországon egy teljes állással is éhen lehet halni. Tudom, hogy nem lusta, mert annak nem nevezhető. Viszont mégis olyan furcsa érzés tör rám néha emiatt, nem tudom megmagyarázni. Már beszéltünk erről, szóval nem az van, hogy nem tudjuk megbeszélni, de valahogy mindig az lett, hogyha ez elég, akkor minek több.
2011. nov. 12. 10:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
FromOz, már ne is haragudj,de ez nem egy egyszerű kapcsolat, számomra a házasság nem az. Maximum lemondok a karrieremről, de őt nem engedem el az fix.
2011. nov. 12. 10:55
 12/14 A kérdező kommentje:
Talán megpróbálok megtanulni lazítani, ha egyszer sikerül,utána biztos élvezném. Esetleg szakember segítségét is igénybevenni,még nem tudom hogy volna a legjobb.
2011. nov. 12. 10:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor szóval tele vagytok lével,és még tele is lesztek??:)


De ne hajtsd,jobb lenne ha napi 12 órát dolgozna orrvérzésig??Mint pl az én párom 200 ezer forintért?

2011. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A gyerekeknek is fontosabb ám, hogy elég időt töltsenek vele, mint az, hogy minél drágább babakocsija legyen.
2011. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!