Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, kik voltak a párod...

Érdekelne, kik voltak a párod exei?

Figyelt kérdés

A kérdésen túl: találtam egy listát: "Csajok:", rajta 210 név, köztük egyik az enyém (kb. a 10. helyen), mindegyik csak keresztnév. Mondjuk én 15 csajról tudtam. Érdekelne kik voltak a többiek? Ti megbeszéltétek az exeket a párotokkal?


30/N


2011. nov. 10. 16:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%
én a 2.ik és egyben az utolsó vagyok. :) 27/nő
2011. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%

Én listát nem találtam, de fényképeket igen. Még a kapcsolatunk elején. (Én költöztem hozzá). A számítógépén volt 2 csajról meztelen fotó. Amilyen forrófejű vagyok, kibuktam és követeltem, hogy törölje ki. Ezek a csajok olyan szexpartnerek voltak.

Meg egyszer nagytakarítás közben az exéről sok képet. 8 évig voltak együtt. Na, ezeket nem dobtam ki, csak összeszedtem és kiraktam a műhelybe.

A páromnak nagyon sok csaja volt előttem, sok-sok szexkapcsolat és egyéjszakás is, a baráti társaságban is nagy kujonnak számított, hozzávetőlegesen 50 különböző csaja volt.

Persze baromira zavart az elején, nekem ő a 2. férfi az életemben, bizonyítási vágy, meg ilyenek....Aztán szép lessan bebizonyította, hogy más vagyok, mint az eddigiek, közös a jövő, engem készül elvenni feleségül, és bennem látta meg a gyereke anyját, nem a másik 50-ben.

2011. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Amúgy nem lehet, hogy a barátod nem az exei nevét írta össze (elég fura dolog), hanem összeírta, hogy melyik női nevek tetszenek neki, amiket mondjuk a lányának adna?

Én is volt, hogy felírtam egy papírra olyan fiú neveket, amikből választanék, ha majd szület fiam.

Magamból kiindulva: nem tudom, ki olyan, hogy leül, és összeírja az exei keresztnevét..

2011. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ha te 30 vagy, és a párod sem fiatalabb, akkor egyáltalán nem sok a 20 nő szerintem.

A "mennyiség" nem riasztana, viszont a listaírás igen.

Engem speciel, ha ő akarná elsorolni a nőit, sem nagyon érdekelne, nemhogy még faggassam. Nem jó ilyesmin filózni. Egyébként meg mindenkinek van "történelme", biztos neked is. Nem kell ezt bolygatni.

2011. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy exek. A nevek alapján. Plusz van, amelyik kétszer is szerepel.
2011. nov. 13. 20:06
 26/31 anonim ***** válasza:
A volt párom szinte mindent elmesélt róluk, volt akivel találkoztam is volt akit meg mutogatott még a kapcsolatunk elején közösségi oldalakon! Nos soha többet nem akarok tudni az exekről semmit a minimális, szükségesen kívül! Semmi értelme nincsen, csak bonyodalmakat okozott a kapcsolatunkba!
2011. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Tudom, kik voltak az exei. Összesen 3 lány, egyikkel sem járt pár hétnél tovább és nem is volt komoly kapcsolat, még szex sem volt. Én voltam neki az első, noha már elmúlt 26 éves. Megtárgyaltuk az exeket, mondjuk részemről is csak egy 3 napos kapcsolat volt. :)
2011. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Egy-egy exével,exeivel közös story,téma kapcsán felmerült már ez-az,mesélgetett dolgokat,ami szerintem csak kifejezetten jó,hiszen az ilyen mesélgetésekből sok mindent leszűr,megtud az ember a másikról.Abból például,hogyan ért véget a kapcsolat és miért,melyik fél hogyan viselkedett,milyen konfliktusok voltak,ha voltak,stb.Valamilyen szinten hasznosíthatod az infókat,persze ebben sem mindig jó túl mélyre ásni.Csak egy egészséges mértékig.Ameddig tanulhatsz az elmeséltekből,mert tanulni azt lehet belőle egy,s mást,ha odafigyelsz (hibák,jellemvonások).

A listát meg furcsának találom.Mondjuk szerintem nincs nagy jelentősége,csak nekem kicsit fura.

2011. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Jó nektek...
2011. nov. 13. 21:31
 30/31 anonim ***** válasza:

Én szeretem tudni, hogy mi volt az előélete. Az is hozzájárul a személyiségéhez, ahhoz, ahol most tart. Amúgy most én is összeírtam egy listát, akikkel eddig együtt voltam szexuálisan. Abból 6 akivel akartam kapcsolatot (vagy ki is alakult) és 8 akivel csak szex volt. Ez van, amikor velük voltam nem sejthettem, hogy jön a mostani párom is. Akkor lehet vártam volna rá. :)

Ezekkel, ha akarok sem tudok mit kezdeni, megtörtént, formált, ettől vagyok aki vagyok most.

Nem kell túlreagálni.

23N

2011. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!