Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, kik voltak a párod...

Érdekelne, kik voltak a párod exei?

Figyelt kérdés

A kérdésen túl: találtam egy listát: "Csajok:", rajta 210 név, köztük egyik az enyém (kb. a 10. helyen), mindegyik csak keresztnév. Mondjuk én 15 csajról tudtam. Érdekelne kik voltak a többiek? Ti megbeszéltétek az exeket a párotokkal?


30/N


2011. nov. 10. 16:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, kik voltak a párom exei... mármint persze nem név szerint, de beszéltünk már erről. Neki (ha az alkalmi kapcsolatokat is beleszámítjuk) úgy gondolom, hogy több, mint 20 lány volt. Engem nem érdekel ez, mert most velem van, és az számít.


Szerintem egy normális kapcsolatban amúgy meg lehet ilyesmit beszélni, ha szeretnéd, de nem feltétlenül kell. Az a lényeg, hogy most veled van. :)


(Amúgy ha 20 név, akkor miért a 10. helyen vagy te?)

2011. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 LadyLee ***** válasza:
100%
30 éves kor körül nem olyan sok a 20, engem nem zavarna.
2011. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azon múlik, hogy hány éves, engem sem zavarna.
2011. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
A barátnők nyilván nem. De ha volt felesége, az már érdekelne, hogy zajlott, mi miatt váltak. Ha gyerekek is voltak, akkor pedig olyannyira, hogy próbálnék egy beszélgetést összehozni a volt feleséggel, mielőtt komolyra fűzöm vele a viszonyt.
2011. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%
Az exek is a párom múltjához tartoznak, és mivel a múltjára kíváncsi vagyok, kíváncsi vagyok a "volt"-okra is:) nyilván nem kérek róluk nyilvántartást, de érdekelt, hogy a akiket ő 'fontosabbnak' tartott, velük meddig volt együtt, miért mentek szét, ilyesmik.
2011. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%

Engem érdekelne, de még nem vagyunk olyan régóta együtt és nem beszéltünk róla. Ő viszont tudja, hogy nekem ki volt előtte.


Az előző kapcsolataimban megbeszéltük, majd egyszer lehet most is eljutunk odáig.


Egyébként évekkel ezelőtt én azokról írtam listát akikkel csókolóztam, belőlük több volt. Akikkel szex is volt, azokat felesleges lenne listáznom, nem lenne hosszú.


26L

2011. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%
én már bánom, hogy régebben beszélgettünk erről, persze tudom, hogy már nem számít, meg nem is zavar olyan hű-de-nagyon, csak kicsit rossz szájízzel gondolok rá, hogy előttem már tizensok nővel volt. jobb erről nem tudni. (a vicces meg az, hogy régebben mondta, hogy őt még az az egy is zavarja, akivel én voltam előtte)
2011. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igen, fura, hogy a férfiak sokszor "visszafelé" sokkal érzékenyebbek...
2011. nov. 10. 17:44
 19/31 anonim ***** válasza:
73%

A volt barátom nagyon zavarta.

Volt olyan akit ismert, őt amikor összefutottunk vele mindig le hülyeexedezte a háta mögött, pedig nem is voltak rosszban. Irtóra fájhatott neki, hogy 7-8 évvel ezelőtt ő vette el a szüzességem...

Akivel előtte jártam nem is ismerte, de folyton gúnyneveket adott neki. Nem volt 100% magyar, amiatt is kapott (nem cigány volt).


Plusz az egyéb kapcsolataimat is mindig felhánytorgatta, hogy én kikkel voltam előtte...

De az nem tökmindegy volt neki, hogy mielőtt megismertem kivel dugtam? Még csak nem is voltak sokan, neki több volt.

Sőt, olyan is volt, ami nem is volt igaz, csak egy "haverja" mesélte neki, hogy engem megdugtak. Pont akkor, amikor matek zh-t írtam másnap és a közelben sem voltam. Persze nem nekem hitt hanem neki, mert szerinte csak szépíteni akartam...


Az előző barátnője bezzeg fűvel-fával, de őt mégsem kérte számon mindenért. Mellesleg nekem azzal a csajjal nincs bajom, mostanában is néha beszélgetünk.

2011. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
93%
én mindig elkérdeztem az exeket, egyszerűen kíváncsi vagyok. kik voltak az életében, milyenek voltak, hogyan ismerkedtek meg. herótom van attól a hozzáállástól, hogy az ex nincs. az exeink hatással vannak arra, akik vagyunk, sokat megtudsz a másikról miközben mesél volt kapcsolatairól. pl az én 4 éves kapcsolatom az életem része marad, sokat alakított rajtam, ezt nem tagadom le.
2011. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!