Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod ha hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod ha hosszabb ideje más személy is érdekelne rajta kívül?

Figyelt kérdés
a másik személyt nem ismered,csak annyit tudsz róla hogy neki nincs párja.
2009. dec. 28. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
esélytelen h engem más is érdekeljen a párom mellett...
2009. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

21/L

2009. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ameddig nem érdekel jobban, mint a párom, nem. Amennyiben már többet gondolok rá, mint a páromra, akkor szerintem nincs értelme a párommal maradni, mert abból nem lesz semmi jó.
2009. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Egy szinte ismeretlen valakiért nem érdemes eldobni egy működő kapcsolatot. Ha szereted és úgy érzed hiányzik valami, akkor próbáld megbeszélni vele, hogy mi lehet az. Az ismeretlen, a vágy, a csábítás.. A kísértés mindig erős.. De a szerelemnek erősebbnek kell lennie. Ne hagyd el a párodat, csak ha már ismered a másik illetőt és tényleg úgy véled, hogy a kapcsolatod nem működik már és ennek értelmesebb okai is vannak mint az, hogy más is érdekel Téged.. akkor talán tényleg jobb ha nem erőlteted ami már nem olyan mint lennie kellene. Egy kapcsolat sok minden miatt tönkremehet, azonban egy elég erős szerelem mindent kibír. Ne kezdj titkolózni, más után vágyódni amíg nem ismered őt.. Addig ugyanis nem tudhatod, hogy megéri-e eldobni az aktuális párodat. Mérlegelj pro és kontra. Az mindig segít.



~RB.

2010. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kapcsolatban vagyok a párommal. Bár ebben a helyzetben nyilván úgy lenne, hogy nem lennék elégedett, mert hosszabb ideje érdekelne más. Viszont nem ismerném, ami azt a hibalehetőséget vonja maga után, hogy nem biztos, hogy tetszenék neki, mi van ha nem akar kapcsolatot kezdeményezni velem, csak a szex kell neki. Nos ebben az esetben a megromlott kapcsolat miatt hagynám el a páromat, nem egy bizonytalannak látszó kapcsolat miatt.

Ilyen veszély engem nem fenyeget. Szeretem a párom, jól megvagyunk, a többi pasi meg labdába se rúghat:)

2010. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, 1részt imádom a párom, semmi péznért nem hagynám el, másrészt ha elhagyom a párom, aztán a za másik azt mondja h Jaaa hát én nem akarok tőled semmit, akkor az elég nagy gáz...
2010. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!