Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha egy 3-ik szemely folyton bekavar?

Figyelt kérdés
a baratommal mar tobb mint 1 eve vagyunk egyutt , es egy lannyal regebben baratok voltak , csak a csaj tobbet erzet , es miota elkezdtunk jarni azota mindig valamivel bekavar, tudom h a baratomnal nincs semmi eselye , de engem nagyon zavar , es mar ra is szoltam 1x , de az egyik fulen be a masikon ki , nem tudom , es mar veszekedtunk is miatta sokszor , es szakitottunk is , probalom nem figyelembe venni , de valahogy mindig felhivja magara a figyelmet. mit tegyek?
2011. aug. 24. 13:24
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Ha a kettőtök kapcsolatában ez akkora tragédia, akkor szerintem hagyjátok is. Ha két ember szereti egymást, bizalommal vannak, akkor ilyen nem okoz gondot, nemhogy veszekedést meg "szakítást". Gyermetegek vagytok még egy komoly kapcsolathoz, kicsit érni kell, önbizalmat építeni saját erőből. Aztán lehet szerelemre gondolni...
2011. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem is ez okoz annyira nagy gondot , csak a baratom is minthogy elkuldene a p*csaba , inkabb meg foglalkozik vele , pedig tudja , h nekem rosszul esik...
2011. aug. 24. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi esélye, akkor miért szakítottatok miatta? Nálunk is már milliószor "bekavartak" a lányok a kapcsolatunk elején, de a sok sikertelen próbálkozás és természetesen miután a párom is szembesítette őket azzal, hogy nincs esélyük, feladták.

A barátodnak kellene beszélnie a lánnyal. Ha ő mondja meg, neki, akkor lehet befejezi a bekavarást. Vagy nem reagálni a levelekre, telefonhívásokra, élőben elkerülitek.

Azért túl hosszú jövőt nem jósolok nektek, ha egy ilyen semmiség miatt szakítotok.

2011. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!