Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szociálisabb típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Egy szociálisabb típusú csajnál lehet esélyem én mint egy kevés "emberfajtával magát jól érző" személy?

Figyelt kérdés

a visszajelzésekből az jön le hogy bejövök neki(úgy tud nézni rám, egy para van hogy sok haverja van,közvetlen az emberekkel, ezért lehet félreértem a helyzetet attól félek). . én meg azt gondolom hogy ő egy nagyon szexi csaj


viszont nagyon kevés alkalmam van odamenni hozzá. cask úgy szünetbe meg csak izetlen lennék odamenni, mikor lehetne?. egy suliba járunk. mindig egy osztálytársnőjével beszélget.


végiggondoltam. a szitut. úgy mégsem mehetek oda hozzá hogy "sziasztok mi a helyzet", ketten beszélgetnek nem szeretnék zavarba jönni ,tuti szánalmasnak tűnnék..

de mégis hogyan


18f ő 16l


2011. szept. 21. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

"szociálisabb típusú csaj"


Az milyen?

2011. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erről ez jut eszembe:


- elviszed vagy itt eszed meg?

- igen ^^

2011. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
találd meg őt, mikor egyedül van
2011. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az hogy ,nagyon sok emberrel hamar megismerkedik ,sok embernek szimpatikus, sajna van hátulütője is jár bulizni, alkoholizálni
2011. szept. 21. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Még csak 16 éves kis naiv, nehogy ne tudd lekötni valamivel:)
2011. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

"jár bulizni, alkoholizálni"


Felejtsétek már el azt, hogy ha valaki bulizik meg néha iszik egy keveset, már csak rib@nc lehet meg megbízhatatlan kö.csög! Szórakozni kell, főleg ennyi idősen. Ettől még lehet megbízható, szerető, és hűséges csaj.


22F

2011. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sétálj előttük és ess el ők nevetni fognak de legalább lesz témátok ,hogy miért estél el utána megmondod neki ,hogy nagyon tetszik lenne e kedve találkozni veled suli után esetleg
2011. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"sétálj előttük és ess el ők nevetni fognak de legalább lesz témátok ,hogy miért estél el utána megmondod neki ,hogy nagyon tetszik lenne e kedve találkozni veled suli után esetleg"


Ezt melyik filmben láttad? A való élet máshogy működik...

2011. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

22f, köszi. csak már próbálkoztam ilyen csajjal. 2 nap után vége is lett. húde rosszul is esett

mostm ár óvatos vagy


oké hogy 16 éves. de a kisugárzása annyira vonzó hogy besz.rok:D

21:20 nem akarom próbára tenni mit talál gyökérségnek, sajna nem vagyok akkora arc hogy ezt elő tudjam adni hatásosan:\

2011. szept. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!