Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, kik voltak a párod...

Érdekelne, kik voltak a párod exei?

Figyelt kérdés

A kérdésen túl: találtam egy listát: "Csajok:", rajta 210 név, köztük egyik az enyém (kb. a 10. helyen), mindegyik csak keresztnév. Mondjuk én 15 csajról tudtam. Érdekelne kik voltak a többiek? Ti megbeszéltétek az exeket a párotokkal?


30/N


2011. nov. 10. 16:13
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Jaj, elírtam:-), nem 210, hanem 20 név! Nem mindegy...
2011. nov. 10. 16:14
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Így direkt még sosem ültem le exekről beszélgetni, de a kapcsolat alakulásával mindig megbeszéltük őket. Nem részletesen, hanem egy-egy felmerülő élmény kapcsán stb.
2011. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy a 10. név egy másik, korábbi nőt takar, csak egyezik a nevetek? Miért lennél a 10. helyen, ha te MOST vagy? Mi nagyjából megbeszéltük a párommal, de szerintem vannak jelentéktelen kalandok, amiket "kifelejtettünk". Az a plusz 5 személy a párod számára biztos nem jelenthetett sokat, de talán a többi sem. A férjem meg sem tudná szerintem számolni hány nővel volt, úgy hogy nem is faggatom és nem is érdekel. A kapcsolatunk elején talán kicsit irritált az, akiről túl sokat mesélt, mert egy ideig úgy éreztem, az volt az etalon, de az, hogy kit "húzott" meg kalandvágyból és hányat, hát egészségére.
2011. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit beteg dolog listát tartani az exeiről. De vajon miért te vagy a 10.?
2011. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, hogy ki hogy van vele, de ha ilyen nagy számokról van szó ,akkor engem nem érdekelne. Elég rossz érzés, hogy rajtam kívül a pasim egy osztálynyi lányt/nőt megdugott. Még a 4-ig elmegyek, onnan tovább nálam lőttek az ürgének.
2011. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

Listát vezet? Ez nagyon beteg :D


Amúgy nem, nálunk nem témák az exek, sosem voltak, maximum hogyha valami kapcsán merültek föl (pl az egyikkel volt egy közös cége, a másiknak voltak gyerekei, akikkel jóba volt, ilyenek).

2011. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem szokott érdekelni, néha előjön egy-egy történet kapcsán, de ennyi. De jobb is. Egyszer véletlenül megtudtam, hogy ki a párom egyik exe, hát... Azóta is kisebbségi komplexusom van. (Pláne, hogy a csaj dobta a páromat, és még évekig nem tudta magát túltenni a szakításon, sőt, még most is vannak benne sebek.)
2011. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 LadyLee ***** válasza:
93%

Nyilván bizonyos szinten mindenkit érdekel, de nem egy jó beszédtéma. Tuti, hogy sosem hoznám fel, mert félreértések tömkelegéhez vezethet, holott úgyis egy a lényeg: hogy akkor és ott velem van.


A lista egyébként tényleg gáz egy kicsit. Már csak azért is, mert milyen memóriája van a pasidnak, hogy 20 csajt nem tud észben tartani. :)

2011. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vezet listát, csak egyszer eszébe juthatott a dolog, aztán összeírta. Szerintetek a 20 sok? Tök sokat gondolkodtam, jelentenekj-e valamit ezek a számok...

Persze nem esik jól, hogy ennyien voltak.

Fura, mert egy nagyon jó barátnőm mondta últkor, hogy egy önismereti foglalkozás keretében össze kellett írniuk, hány emberrel volt szexuális kapcsolatuk, és megdöbbent, hogy vakami 17-18 jött ki (én nekem is csak 4-5 rémlett vele kapcsolatban). Na, de ez már másik téma talán.

Majd kiteszek egy kérdést ezzel kapcsolatban is.

2011. nov. 10. 16:35
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Tudunk róla mindkét oldalról, de nem okozott ez soha különösebb problémát. Ha ő mesél valami sztorit, ami exhez kötődik, akkor nekem az kb olyan, mintha egy régi munkahelyéről mesélne. Most velem van, jól megvagyunk, a múltjához meg joga van.
2011. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!