Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te vagy a párod mennyire...

Te vagy a párod mennyire bújós/nyakba ugrós típus? A másik fél h viseli ezt?

Figyelt kérdés

Nálunk a párom nagyon bújós, nekem meg váratlan "kitöréseim" vannak, amikor a nyakába ugrok és úgy ölelgetem. Soha meg sem fogalmazódott ez bennem, amíg egy ismerős nem mondta h ő nem bírná, h a barátnője így a nyakába ugrana. Az én párom jól viseli a jelek szerint. Nálatok h van? Van akinél ez probléma esetleg?

köszönöm

20L


2011. nov. 8. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam a nyakába ugrálni, de az jólesik ha ő odabújik néha hozzám. Egyikünknek sem probléma. 22/L
2011. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én nagyonnagyon bújós vagyok, imádok ölelkezni a párom viszont pont az ellentéte... nehezen bírom,hogy vissza kell fogjam magam mert utál ölelkezni :(
2011. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Mindketten nagyon bújósak és ölelgetősek vagyunk, és gond nélkül egymás nyakába ugrunk bármikor (ill. párom inkább felkap, ha a nyakamba ugrana, azt megemlegetném). Sőt, minden este elém jön a buszmegállóba, és messziről futunk egymás felé. Nincs ezzel semmi gond.

23/N és 28/F

2011. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

a párom nagyon szereti ha bújok,ő viszont soha nem bújik, nem ölelget- viszont sokszor erős férfinak akar látszani, és amikor társaságban egy haverjához bújik annak bnője, jól esne neki, ha én is bújnék őhozzá.

viszont alapból ezt ő felém soha nem teszi, így a bújás olyan zavarbaejtő dolog lett köztünk.

plusz 1 hónapban egyszer ha hallom (vagy inkább sms-ben olvasom)hogy szeret


én totál szeretethiányos vagyok mióta ismerem őt, lassan megérek a szakításra.

2011. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Sose értettem az olyat hogy valaki nem "bújós." Szerintem ilyen a világon nincs. Nem hiszem el hogyha valaki szeret valakit tiszta szívből, akkor nem ölelgeti, nem esik jól neki, számomra ez felfoghatatlan. Az ilyen ember nem szerelmes.
2011. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én bújós vagyok, a párom meg csendben tűr. :-)Abban viszont alkalmazkodtam hozzá, hogy utcán, nyilvános helyen nem mászom rá. Mindig irritálták az olyan párok, akik cuppognak és nyalják-falják egymást a metrón, trolin. Így ilyesmit meg sem kísérlek. Ő ilyen kívülről elég hűvös és távolságtartó típus, otthon oldódik csak fel és lehet dögönyözni.
2011. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon bújós vagyok, néha pedig valóságos szeretetrohamjaim vannak. A barátom jól tűri, viszonozza. Neki kevésbé vannak ilyenei, de azért ő is szokott :) Főleg elalvásnál és mikor éjjel felkel és fél méterrel odébb vagyok :)

22L

26F

2011. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugy vagyok mint 18.03-as. full szeretethianyos. en nem vagyok egy nagyon nyakban csüngö tipus, es engem is idegesitett mikor olyan pasim volt aki logott rajtam. de a baratom egyaltalan nem szereti, ha bujok. en meg mivel ezt tudom, nem is kiserlem meg, csak ha ö jön es bujna hozzam, nagyon ritkan, akkor orulok neki meg jol esik. de amikor ezt nem teszi, akkor hianyzik az öleles, a közelsege, es ez a dolog felemészt, mert viszont nem mondom neki, a buszkeseg vagy nem tudom mi nem engedi h emiatt "rinyaljak", mert az mar nem olyan lenne, mintha magatol tenné. emiatt fogok szakitani en is, mert hiaba mondja, h szeret, az csak egy szó, és én nem érzem egyáltalán. van köztünk egy fal amit ö emelt, es en nem tudom egyedul ledönteni.
2011. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindketten bújósok vagyunk,szerencsére párom nem az a fajta akinek ciki hozzámbújni akár emberek (legyen az szűk csald akár) előtt is.


Exem az ellentéte volt,az is irritálta ha nyilvános helyen megpusziltam,de kézen fogva ase szeretett sétálni...nem is birtam sokáig...

2011. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

19:30 találó megfogalmazás, "fal, amelyet ő emelt"


ez pontosan igaz ránk is (18:03 vagyok)


pedig valahol azt olvastam, hogy egy párkapcsolat lényege, szeretni és megérinteni a másikat.

2011. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!