Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te vagy a párod mennyire...

Te vagy a párod mennyire bújós/nyakba ugrós típus? A másik fél h viseli ezt?

Figyelt kérdés

Nálunk a párom nagyon bújós, nekem meg váratlan "kitöréseim" vannak, amikor a nyakába ugrok és úgy ölelgetem. Soha meg sem fogalmazódott ez bennem, amíg egy ismerős nem mondta h ő nem bírná, h a barátnője így a nyakába ugrana. Az én párom jól viseli a jelek szerint. Nálatok h van? Van akinél ez probléma esetleg?

köszönöm

20L


2011. nov. 8. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is bújós vagyok de a barátom is szeret ölelgetni, de mások előtt nem szeretjük csinálni, mert minket is idegesít, ha mások egyfolytában nyalják egymás előttünk. De én inkább a gyömöszölős, nyomkodós fajtához tartozom, ezt ő inkább csak elviseli:-)
2011. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
bújós vagyok, de nem viszem túlzásba. a férjem pedig egyáltalán nem az, de hősiesen tűri ha rámjön a bújás... :D 26/nő
2011. nov. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én párom nagyon szereti,hogy ilyen bújos vagyok,neki ez újdonság, mert eddig nem voltak ilyen barátnői és ez tetszik neki. Egyáltalán nem kínos ez neki, mindig úgy hív, hogy "bújós cirmos". Ő is szereti cirógattatni a haját, az ölembe tenni a fejét férfi létére. Mások előtt is szívesen ölelget, persze nem visszük túlzásba, nem nyaljuk faljuk egymást mások előtt, de az összebújás, ölelkezés akkor is belefér. 32 N és 33 F
2011. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindketten bújósak vagyunk, de szerintem elviselhető mértékben. :) Én eddig nem voltam ilyen, csak vele vagyok úgy, hogy állandóan hiányzik a közelsége, jól esik odabújni hozzá, érezni őt, stb. :)
2011. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

mi a vőlegényemmel mindketten nagyon bújósak, ölelgetősek vagyunk:) nem is bírnám egy olyan kapcsolatban ahol nem szeret a párom hozzám bújni. egymás nyakába azért nem ugrunk szó szerint csak nagyon örülünk egymásnak:D


nálunk az egyetlen gond az hogy én képtelen vagyok összebújva aludni... ő pedig szeretné...így a párnát ölelgeti.


bár ezt is fél évembe került hogy bevalljam neki. szomorkodott de megértette.


én 25/N

Párom 22/F

2011. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!