Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viseli párotok a hőséget?

Hogyan viseli párotok a hőséget?

Figyelt kérdés
Netalán rajtatok csattan a meleg okozta feszültség?
2011. júl. 10. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint én...nehezen....de sokat tusolunk együtt :))
2011. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csattan rajtam semmi. Idegesít minket, de igyekszünk megoldani főleg, hogy nem csak rólunk van szó. A gyerek nyugalma az első (:



Nálatok gond van?

2011. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2011. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőnknek melege van, próbáljuk magunkat hűteni: megy a ventilátor, hűtőfürdőt veszünk, sok hideg vizet iszunk, jégkrémet/fagyit eszünk.

Egyikünkön sem csattan ezért semmien ostor, mert meleg van.

2011. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Inkább itt van gond a melegtől, ezen az oldalon. Egy csomóan nem tudnak mit csinálni a nagy melegben, itt pattognak, kioktatnak embereket arról, amit az ember átélt, ő nem, de nem baj, ő a nagyokos ebben, az ember meg a hülye -.-
2011. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

sokat szexelünk :D

(ami nem tom miért jó xD, mert télen is sokat szexelünk ha fázunk :D)

2011. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Na szexelni azt csak este, folyik rólunk a víz ilyenkor! Amúgy ventilátor, több tusolás sok víz, jópofa filmek és semmi gond nincsen. :)
2011. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mióta elvertem a formás fenekét egy hideg vizes törölközővel azóta nagy a szerelem, de korábban meg akart halni, olyan melege volt.
2011. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

szegény nehezen bírja, főleg, hogy orosz, és nem ehhez szokott.

ventilátor folyamat megy, sokszor tusolunk, mindig van az asztalon fagyasztott víz üvegben. :)

2011. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmondja félóránként, hogy "Na, azért ANNYIRA nincs is meleg, mint amekkora szenvedést te művelsz." Nem tudom, hogy csinálja, de maximum annyiban befolyásolja a meleg, hogy több vizet iszik (és nem csukja be rendesen a hűtőajtót, bár ő állítja, hogy magától nyílik ki :D).
2011. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!