Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viseli párotok a hőséget?

Hogyan viseli párotok a hőséget?

Figyelt kérdés
Netalán rajtatok csattan a meleg okozta feszültség?
2011. júl. 10. 18:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
össze kell gyűjteni egy klímára és beszereltetni. nem tudom ki hogy áll anyagilag, ha nem is idén nyárra, de következőre, és akkor nem kell szenvedni a melegtől egyáltalán.
2011. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
mi ilyenkor tiszta kómásak vagyunk :D
2011. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
És aki nem viseli jól a klímás levegőt? :D
2011. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Ja klíma, 1 évben a mostani időjárást elnézve össz-vissz használod 3 hétig! Nem mindenkinek kell ám klíma, mégha azt is gondolják egyesek, hogy ettől többek...
2011. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ma 20:47 : hogy ettől többek?
2011. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
20:47: ettől nem lesz több senki, de van aki nem bírja a meleget. Én ájuldozom tőle, rosszul vagyok, majd belehalok, ruha nélkül, napi többszöri fürdés mellett is... (nekem nincs és az anyagi helyeztem miatt egy hamar nem is lesz, de nagyon jól jönne a légkondi...)
2011. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20.47: aki a klimát írta, nem mondta, hogy ettől többnek érzi magát, csak azt, hogy jól jön a melegben. Ami tényleg igaz. Nekünk ventilátorunk van, és klimát azért nem szereltetünk be, mert hamarosan elköltözünk innen. Meg szerintem idén nyáron se lesz sokáig nagy meleg (ahogy már tavaly nyáron sem volt). 2-3 hétig meg megteszi a ventilátor is... bár a klima tényleg 100-szor hatékonyabb.
2011. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha Nálunk vagyunk megy a klíma az emeleten, a földszinten nincs olyan nagy hőség. Ha kimegyünk, akkor a kis kerti medencénkben ücsörgünk. (Nem, nem vagyunk milliomosok, csak nálunk is így van, én nagyon nem bírom a hőséget, kórházba is kerülhetnék, és az én szobám az emeleten a legmelegebb, mert déltől estig fölötte süt a nap, melegebb a hőmérséklet mint kint.)


Ha náluk vagyunk akkor megy a ventilátor, nekik nincs emelet, annyira nincs hőség így a házban. A kert kicsi, de oda ilyenkor nem nagyon merészkedünk ki, megsülnénk.

2011. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja, és mi nagyon szeretjük a nyarat:D Mindkettőnknek nyáron van a szülinapja, és így, hogy bent tudunk kuksolni a hűvösben, kibírható. Végre nyár van :)
2011. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!