Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az anyukáddal?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

20:13-as:


Őőő... sejtem, hogy mire gondolsz... Remélem, hogy én értem félre, de ha mégsem és az a helyzet, amire gondolok, akkor nagyon sajnálom! ...és tényleg nem általánosítottam, ne haragudj, valószínűleg nem jól fogalmaztam.

2011. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm,mindent megbeszélünk!Ritka az ilyen...
2011. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jó. Persze vannak vitáink néha, de bármit megtudok vele beszélni. Szerencsés vagyok Vele.
2011. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem olyan mint a legjobb barátnőm, mindent elmondunk egymásnak. Nemrég például hajnali 1kor hívtam fel, mert annyira ki voltam borulva, hogy beszélnem kellett valakivel (a legtöbbször már nem itthon alszik), és az sem zavarta h felkeltettem. 18/L
2011. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Amíg otthon laktam, enyhén szólva viharos volt a kapcsolatunk. Amióta elköltöztem otthonról, legjobb barátnők vagyunk, viták persze mindenhol vannak, így itt is. Két nagyon különböző személyiség vagyunk, telejesen más életfelfogással, nem jöttünk ki egy fedél alatt egymással. De most már szerencsére minden rendben van :)

30/N

2011. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
általában elég jó, néha összeveszünk,de az sem vészes
2011. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A sem valami jó, hogy mindenütt telebeszélik a fiatalok fejét azzal, hogy "válj le és szakadj le" anyádról. A felnőtté válás szerintem nem azt jelenti, hogy elkezdünk belerúgni abba, aki addig csak jót akart nekünk. Az én lányom például lelke mélyén szeret, mert miért ne szeretne, viszont befolyásolható és a "leválás" során hatalmasakat rúgott belém. Miközben az természetes neki, hogy az érdekében korán felkelek, főzök, a keze alá dolgozom, az egész háztartást a közreműködése nélkül intézem. Még itthon lakik, a jövendőbelijét be sem mutatta nekem egy állítólagos sértődés miatt, de azt már most elvárja, hogy a házamat őrizzem meg neki, hogy az övé legyen, amikor már nem leszek.

Ugyanezt nem várja el az apjától, aki még gyermektartást sem fizetett, holott dúsgazdag. (Megy a kisebb ellenállás felé).

Ehhez mit szóltok?

2011. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Ha annyira "undorító" az anyád, akkor mit foglalkozol vele, hogy itt még kérdéseket is teszel fel? Egyszerűen köszönj meg neki mindent, állj odébb és ne foglalkozz vele. Lehet, hogy neki is jobb élete lesz nélküled. Bizony! Az anya nem jelent egyben mártírt is!! Nyilván lelkiismeretfurdalásod van, azért teszed fel a kérdést.
2011. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy undorító az anyám, ezt kikérem magamnak!!! Nincs lelkiismeret furdalásom, mivel nincs okom rá. Mindezek ellenére szeretem az anyámat, és nagyjából mindent én csinálok itthon. Álljak odébb? Neki szüksége van rám, mivel például a testvéremet és hozom az iskolából és vagyok vele míg ő nincs itthon. Soha nem szóltam egy rossz szót sem neki, de például a nagymamámnak is feltűnt, hogy hogy viselkedik velem, és ő is gyakran mondja, hogy nem érti hogy lehet ilyen, mert ő gyerekkorában nem ezt látta. És még velük szemben is meg szoktam pedig védeni. Sajnálom hogy neked rossz a kapcsolatod a gyerekeddel. A kérdést azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, hogy másnak milyen a kapcsolata, ilyen egyszerű az egész.
2011. nov. 8. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!