Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az anyukáddal?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Viharos :)
2011. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
változó, de jelenleg pozitíz
2011. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
változó...általában nem jó...
2011. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmiféle kapcsolatom vele többé.
2011. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Milyen sokan vannak rossz kapcsolatban az Édesanyjukkal... Rossz lehet.


Nekem sajnos 4 hónappal ezelőtt hunyt el, de nagyon szoros kapocs volt közöttünk! Van egy 16 (lassan 17) éves Hugom is, Neki egyben a barátnője is volt Anyu. Mindent elmondhattunk Neki, amiben csak tudott, segített! Nem volt olyan dolog/helyzet, amit ne mertünk volna elmondani Neki. Bízhattunk Benne! Ezért is visel meg minket nagyon, hogy Ő elment. Elvesztettük azt a személyt, akire bármikor számíthattunk, aki mindent megtett értünk és aki nagyon szeretett minket!

2011. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves Gyuszkó.19! Nagyon sajnálom, hogy elhunyt az édesanyátok! És mást is akinek rossz a kapcsolata. Igazából a mi kapcsolatunk sem felhőtlen, úgy 14 éves korom óta, és mostanában egyre rosszabb, szinte már nem is beszélünk, pedig egy házban élünk. Ő velem valahogy nagyon távolságtartó már évek óta. Ha mesélek valamit sokszor nem is reagál. De másokat, a barátnői meg képes órákon keresztül hallgatni, és beszélgetni velük. A dühét is sokszor rajtam tölti ki.
2011. nov. 5. 20:09
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

19:51 Ne általánosíts.

Nekem nincsen semmiféle kapcsolatom az édesanyámmal, ez nem azt jelenti, hogy rossz a kapcsolat. Nincsen.


Ha neked elhunyt az édesanyád (amiért is részvétem), akkor neked is itt kell (kéne) tartanod kb. 7-10 hónap múlva, azaz a gyász letelte után. Ugye, érted, mire gondolok?

2011. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: nagyon sajnállak és megértelek. Egy rossz anya nagy átok és nagy fájdalom.
2011. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

20:13-as:


Nem általánosítottam. Ne haragudj, hogyha így jött ki. Tényleg nem rossz szándékból írtam! Azért írtam csak, hogy rossz lehet, mikor valaki rosszban van az Édesanyjával. Nem általánosítani akartam.

2011. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Köszönöm!


Sajnálom, hogy ez a helyzet Nálatok:-( Tényleg rossz lehet ez.

2011. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!