Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha valaki...

Szerintetek az gáz ha valaki mással, más előtt szőrtelenít OTT? Volt már nektek ilyen eset? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egy viszonylag nyitott családban élek, a 42 éves anyukámmal és a 16 éves húgommal. Ilyen zuhanyzás, meztelenkedés nem tabu. Tegnap fürödtem s szőrtelenítettem mindenhol, bejött közben a húgom, s ott ragadt, mert hogy ő ott még nem borotválta, majd közben jókat nevettünk persze, s anyu is belépett, s bent ragadt. Úgy hogy volt közönségem, majd pedig közönségből lett tanítvány, mert egyébként anyu sem szokta borotválni, de most ő is megtette :) Engem különlegesen nem zavart. Aztán pedig talán a legjobb estét töltöttem el velük az eddigi életemben. Csak aztán elalvás előtt jutott eszembe, hogy jézus... Ez nem biztos hogy egészen normális?! Nah szóval Ti hogy vagytok az ilyesmivel? Családban? Anyuval? Leánytestvérrel? Vagy volt-e már hasonló? 19/L
2011. okt. 13. 09:35
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Amikor én észrevettem,hogy az unokanővérem lent borotválkozik, egyik este engem is megborotvált és azóta sem szakadt rám az ég, pedig 10 év eltelt. Mi ebben a furcsa?

25l

2015. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!