Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha valaki...

Szerintetek az gáz ha valaki mással, más előtt szőrtelenít OTT? Volt már nektek ilyen eset? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egy viszonylag nyitott családban élek, a 42 éves anyukámmal és a 16 éves húgommal. Ilyen zuhanyzás, meztelenkedés nem tabu. Tegnap fürödtem s szőrtelenítettem mindenhol, bejött közben a húgom, s ott ragadt, mert hogy ő ott még nem borotválta, majd közben jókat nevettünk persze, s anyu is belépett, s bent ragadt. Úgy hogy volt közönségem, majd pedig közönségből lett tanítvány, mert egyébként anyu sem szokta borotválni, de most ő is megtette :) Engem különlegesen nem zavart. Aztán pedig talán a legjobb estét töltöttem el velük az eddigi életemben. Csak aztán elalvás előtt jutott eszembe, hogy jézus... Ez nem biztos hogy egészen normális?! Nah szóval Ti hogy vagytok az ilyesmivel? Családban? Anyuval? Leánytestvérrel? Vagy volt-e már hasonló? 19/L
2011. okt. 13. 09:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
41%

Nem szeretem ha zavarnak tisztalkodas kozben, de tulsagosan nem erdekelne h a rokonaim latjak a suncimat.


Lanykoliban voltam kozepiskolaban es meg ott is lattak a csupasz cuncim. Eleinte mindenki takaro alatz oltozott, de ez kicsit bonyodalmas honapokon keresztul...


Pasik elitt viszont nem pucerkodnwk.

2011. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Cikinek nm ciki, mert családban marad.

Én spec tangában sem szeretek otthon mászkálni anyumék elött.

21L

2011. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
78%

Kizárt.

Anyámmal nem jó a kapcsolatom.Ő miatta lettem szőrfóbiás.Egyszer-kétszer benyitott miközben fürödtem(kb meg tudtam volna pofozni,hogy hogy mer megzavarni fürdés közben)és meglátta,hogy én OTT teljesen csupasz vagyok.Elkezdett valamit pampogni de kiküldtem.Undorodom a szőrtől.Kislányként többször kaptam sokkot,amiért ő nyitott ajtónál végezte a dolgát.Hát így állok a témához.

Ez csak is az én dolgom,senki ne jöjjön be mikoz fürdök.

Szerencsére szőrtelenítés közben még senki nem zavart meg!

Ehhez sincs senkinek semmi köze,nem fogom mások előtt csinálni.A férjem előtt sem.

2011. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs ezzel.

Bár én nem engedek be senkit, amikor fürdök/borotválkozom, mert szégyenlős vagyok.

De tök jó, hogy ti nem! :)

19/L

2011. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a kozmetikus szőrteleníti, az előtte bekötteti vele a szemét? Valószínű, hogy nézi, hogy mit csinál.

Ehhez képest anyu és húg természetesnek hat.

2011. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsó előtti hozzászólóval. 32/nő
2011. okt. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Figyu, ha nálatok ez nem tabu akkor mire fel a kérdés?

Én rosszul is lennék ha velem történne ez. Anyával nagyon jó a kapcsolatom, de ezeket a dolgokat inkább egyedül csinálom.

Párom sem előttem szokott szőrteleníteni, én sem előtte. Szerintem ez maradjon meg mindenkinek a privát szférájában!

2011. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Lányok vagtok, nincs mit rejtegetni.Nálunk mondjuk nincs ilyen, de pl. a páromnak van, hogy én szörtelenítem ott lent, aztán amikor már eléggé fél, hogy megvágom a szerszámát, akkor átveszi :-)

Sőt múltkor a lábamat ő epilálta. Nővéremet is láttam már szőrteleníteni,de sosem segítettünk egymásnak ebben...

2011. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Pfff..eléggé cikis! én soha nem tudtam volna a családtagjaim között borotválkozni! 2év kellett h.a férjem előtt merjek ilyet csinálni...hát te nem vagy semmi
2011. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
nem lettem volna a helyedben,az biztos!de ha nálatok ez természetesnek hat,akkor csináld! :)
2011. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!