Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha valaki...

Szerintetek az gáz ha valaki mással, más előtt szőrtelenít OTT? Volt már nektek ilyen eset? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egy viszonylag nyitott családban élek, a 42 éves anyukámmal és a 16 éves húgommal. Ilyen zuhanyzás, meztelenkedés nem tabu. Tegnap fürödtem s szőrtelenítettem mindenhol, bejött közben a húgom, s ott ragadt, mert hogy ő ott még nem borotválta, majd közben jókat nevettünk persze, s anyu is belépett, s bent ragadt. Úgy hogy volt közönségem, majd pedig közönségből lett tanítvány, mert egyébként anyu sem szokta borotválni, de most ő is megtette :) Engem különlegesen nem zavart. Aztán pedig talán a legjobb estét töltöttem el velük az eddigi életemben. Csak aztán elalvás előtt jutott eszembe, hogy jézus... Ez nem biztos hogy egészen normális?! Nah szóval Ti hogy vagytok az ilyesmivel? Családban? Anyuval? Leánytestvérrel? Vagy volt-e már hasonló? 19/L
2011. okt. 13. 09:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%
Ezt már kiírtad egyszer és akkor is kiderült h kamu :P
2011. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem, mivel ma reggel regisztráltam először az életemben, mivel ezt le akartam írni. De köszi a jóindulatodat. Azt hittem hülyeségeket nem írtok, s ha kapok valamit választ az legalább hasznos is lesz.
2011. okt. 13. 09:43
 3/31 anonim válasza:
94%
Hát elég fura történet :) Én mindig bezárkózom amikor szőrtelenítek, eszembe nem jutna közönséggel sőt még bnő előtt sem :) Szerintem kicsit gázos a dolog :) 21/F
2011. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 karafatyi válasza:
50%

Azigen xD

Bátorember vagy xD

Ha az én anyám vagy valameik lánytesóm jönne be amikor épp ott borotválkozok akkor tuti kirugdosnám őket a fürdőből xD

Anyámban amúgyis látok valami kényszerféleséget h engem meglessen mert állandóan azzal basztat h mutassam meg neki mert ahhoz képest h a fia vagyok még nem is látta mióta megnőtt xD

Na de a lényeg h elég ciki ha közönség előtt csináltad xD

2011. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%

hát ha nálatok nem tabu hogy meztelenül látjátok egymást akkor a közös szőrtelenítés is csak 1 fokkal durvább dolog kvázi hogy ennyire nem vagytok szégyenlősök már az fura szal a tegnapi dolog csak hab egy tortán... és akkor emiatt volt az eddigi legjobb estéd?

de igazán nem is tudom elképzelni a szitut.most kád van nálatok vagy zuhanyzó? és akkor hárman álltatok be a zuhanykabinba vagy mi??

2011. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez csak beállítottság kérdése. Én a múltkor úgy jártam, hogy a párom nyitott be. Aztán megkérdezte, hogy ha már bejött, nem baj-e ha megnézi hogyan csinálom. Semmi probléma nem volt belőle. Közöttünk az ilyen dolgok a tabuk. De biztos van, akinél az. Ha nálatok nem, mint ahogy írtad is, akkor semmi gond. Az meg, hogy mi a normális, megint csak felfogás kérdése.
2011. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
33%

Szerintem, gáz...


A meztelenség már hajlik a szexuális jelleg felé, és szerintem, ettől lesz tabu a családtaggal. Épp nem is olyan régen láttam az egyik ismerősöm facebook képei között egy olyat, hogy az Apa egy kádban fürdött a 4 éves kislányával. A képen nem látszott semmi nemi szerv, de az Apa fürdik a 4 éves kislányával nálam már erősen pedofil határokat súrol - talán az is. Én idegenkedem az ilyen jellegű dolgoktól.

2011. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk ez tök természetes. Egyáltalán nem para.
2011. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg túl vagyunk civilizálva!


Ez tök jó, hogy nálatok ilyen lazaság van, semmi álszemérmesség.

2011. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de muszáj off-olnom kicsit. Pedofil ha az apa a 4 éves lányával fürdik? A saját apja? Akkor az ápolók meg mind gerontofilok amikor az ágyhoz kötött idős embereket mosdatják? Értem én, hogy van ahol a pucérkodás családon belül sem elfogadott, mindenkinek szíve joga, hogy otthon hogy mutatkozik a családtagjai előtt, de azért ezt már durvának tartom (apuka-kislánynál vagyok leragadva még mindig :)). A kislányok sem szoktak fantáziálni a saját apjukkal, ahogy az apák sem a lányaikkal, normális esetben. Akinek meg rögtön az ugrik be, hogy az apa csak valami ferde hajlammal megáldva lehet képes arra, hogy a saját kislányával (nem a felnőtt lányával!) együtt fürödjön annak valami biztos nem oké a fejében.
2011. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!