Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha valaki...

Szerintetek az gáz ha valaki mással, más előtt szőrtelenít OTT? Volt már nektek ilyen eset? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egy viszonylag nyitott családban élek, a 42 éves anyukámmal és a 16 éves húgommal. Ilyen zuhanyzás, meztelenkedés nem tabu. Tegnap fürödtem s szőrtelenítettem mindenhol, bejött közben a húgom, s ott ragadt, mert hogy ő ott még nem borotválta, majd közben jókat nevettünk persze, s anyu is belépett, s bent ragadt. Úgy hogy volt közönségem, majd pedig közönségből lett tanítvány, mert egyébként anyu sem szokta borotválni, de most ő is megtette :) Engem különlegesen nem zavart. Aztán pedig talán a legjobb estét töltöttem el velük az eddigi életemben. Csak aztán elalvás előtt jutott eszembe, hogy jézus... Ez nem biztos hogy egészen normális?! Nah szóval Ti hogy vagytok az ilyesmivel? Családban? Anyuval? Leánytestvérrel? Vagy volt-e már hasonló? 19/L
2011. okt. 13. 09:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%

8 hónapos terhes vagyok, mivel nem látom magam a hasamtól, a páromat szoktam megkérni, mint amolyan kényszermegoldás...

Normál esetben viszont sosem kérném meg ilyesmire!

2011. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Válaszok a felvetődő kérdésekre: Sarokkádunk van. És nem emiatt volt a legjobb este, hanem az ebből kiindult késő estig tartó beszélgetéstől
2011. okt. 13. 14:15
 13/31 anonim ***** válasza:
37%
undorítóak vagytok :S
2011. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ha egyikőtöket sem zavarta,akkor nincs benne4 semmi. Én is sokszor bent vagyok anyumnál a fürdőben miközben fürdik,borotválkozik és dumálunk. És fordítva is

21/l anyukám 45 éves

2011. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
54%

Durva, és kicsit már undorító is. Én a családom előtt sohasem mutatkozom meztelenül.

A lenti borotválást meg gyakran megkérem, hogy a párom csinálja. És szívesen foglalkozik vele. A lábamat is le szokta borotválni. Nekem a párommal oké, de a családdal, még legrosszabb rémálmomban sem.

2011. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Normális, szándékosan nem csináljuk, de ha úgy adódik, egyikünknek sem probléma.
2011. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Utolsó kifejtenéd bővebben?! Korral, szituval!?
2011. okt. 15. 02:23
 18/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz hogyha egyikőtöket se zavarja márpedig ahogy látom nem zavarta! Anyummal és húgommal mi is fürödtünk, meztelenkedtünk egymás előtt de a borotválást valahogy nem tudnám elképzelni előttük, legalábbis anyum előtt főleg nem!

Viszont nekem nagyon sokáig a párom csinálta, jó ideje már magamnak csinálom és nem zavar hogy bent van közben!

2011. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
71%

Miért lenne gond, ha az apa együtt fürdik a saját kislányával?

A férjem múltkor egymás hegyén-hátán aludt a 18 éves lányával, mert mindketten elaludtak tévézés közben, a lánya meg automatikusan odabújt hozzá. Utána a lánya exkuzálta magát, mert egy szép nagy nyálfoltot hagyott az apja mellkasán.

2011. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én már borotváltam a párom OTT és nagyon felizgatott mindkettőnket! Utána hatalmasat szexeltünk! :)


28/F

2011. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!