Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még lány aki nem szőrtelenit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még lány aki nem szőrtelenit?

Figyelt kérdés

Főleg fiatalra gondolok, mert aki ma 40 körüli, annak fiatal korában még nem volt ez a divatmánia.

Miért döntöttetek így? Kort is írjatok.


2009. júl. 19. 10:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen az exem
2009. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
65%
40 felett vagyok, de én is és az ismerősi körömben a nők is szörtelenítenek. És nem most kezdtük, hanem tizenévesen, tehát hülyeség, hogy ez új mánia, csak mostanában többet beszélnek róla, mi pedig csak csináltuk, nem bezséltünk róla folyamatosan..
2009. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
69%
Igen, 28, csak hónaljat és lábat szőrtelenítek, arra is akkor koncentrálok igazán, ha kilátszik a ruhából, amúgy nem kapok szívbajt, ha kezd visszanőni. A nemiszervemet meg békénhagyom. Akinek nem tetszik, sajnálom - de nem volt még ebből soha gondom.
2009. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
25%
$ztem alapvető hihienia ha valaki borizza!!!
2009. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
81%
igen, én. csak lábat és hónaljat szőrtelenítek.. engem nagyon zavart mikor teljesen csupaszra borotváltam a puncim..kényelmetlen volt, macerás, úgyhogy most csak rövidre vágom a szőrt és kész. nem vagyok dzsungel, szóval egyetlen egy pasit sem zavart még.. :) 24 év
2009. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
72%

40/ nő

Lábat és hónaljat szörtelenítek.

A nemi szerven védő funkcioja van, csak bikinivonalig gyantáztatom, kvázi "fazonra".

A tanga használat és a csupasz nemiszerv minden csak nem higiénikus és egészséges.

Francia bugyi és fazontra vágás-én emellett vagyok. :)

2009. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
15%

Egyik lány barátnőm, 15 éves.

Múltkor együtt fürödtünk és bátyám letépte róla a fürdőruháját, és tiszta dzsumbuj volt :S Bár még barátja se volt soha...

2009. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
70%
Bátyádnak két tasli, te meg gondolkozz el magadon, hogy milyen barát vagy, ha így beszélsz a másikról???
2009. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
71%

A 28 éves válaszadó vagyok. Alapvető higiénia az , hogy tiszta legyen, nem az, hogy csupasz.


A 15 éves barátnőjéről író válaszadó tényleg gáz, a bátyjával együtt. Milyen barát vagy te?

2009. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
57%

11:23 : de gááááz :D


3 exem sem szőrtelenített ott, engem zavart, főleg mikor köhögtem, mert lement a torkomra a szőre... De elfogadtam így...

2009. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!