Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mai világban ciki az ha egy...

A mai világban ciki az ha egy lány borotválja a lábát és nem gyantázza/krémmel szőrtelenít?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem, de miért lenne az? Az a lényeg, hogy ne legyen szőrös, amúgy mások úgyse tudják, hogy hogy szőrteleníted, szóval teljesen mindegy.

Amúgy sokan borotválják, köztük én is, mert nekem gyanta nem jó a bőrömre, epilátor meg nagyon tépi, aztán meg kipattogok tőle...

jó nekem a borotva, igaz minden nap kell használnom, de max. 5 perc, annyit meg kibírok.

2009. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen csak nekem közvetlen utána is látszanak a szőrök:O ilyen nagyon pici fekete.. vagy csak nem jól csinálok valamit?
2009. jún. 18. 23:46
 3/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok: a krémet meg kifejezetten utálom, régen még kb. 12-13 évesen azt használtam, aztán folyton foltokban ott maradt a szőr... Azóta inkább borotválom, nekem ez a legegyszerűbb.
2009. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem kezdjük ott le se szedte :O a gyanta meg.. jajj.
2009. jún. 18. 23:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem puhítod fel előtte rendesen a bőrödet. Én pl. mingig fürdés közben/után szoktam borotválni a lábamat, mert a meleg víztől könnyen felpuhul, sokkal könnyebben le lehet húzni, és így nem is pattog ki. Ja meg sok borotvahabbal borotválom.

Nekem nem szokott szőrös maradni, bár nagyon hamar visszanő...:/

2009. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is fürdés közben, a végén hogy felpuhuljon.. hát akkor nem tudom, mindegy, maradok ennél :))
2009. jún. 18. 23:51
 7/14 anonim ***** válasza:

:O Ejha, hát akkor neked nagyon erős szőrszálaid vannak, mondjuk a lábamon nekem is erős, de azért ennyire nem...

Hát erre most nem tudok mit mondani...

:)

2009. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekemis elég erős szőröm van, énis mindig ázok a kádban vagy fél órát mire nekiállok a borotválásnak :D a nemiszervemnél nekemis fekete pöttyös marad, ezvan, nemtudok vele mitcsinálni. másik h fél nap múlva már szúr is :D de nekem a borotva a legjobb, a krém abszolút nemhat, a gyanta meg lese szedi. nincs semmigáz a borotvával, gyors, és kényelmes. és nekem ez a leghatásosabb még ígyis.
2009. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
erősek, de csak a lábamon.. karomon nincs is :O érdekes ember vagyok..:D
2009. jún. 18. 23:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ha fürdés után vagy közben borotválom, akkor nem szedi le valamiért a szőrt. Talán mert túl megpuhul a bőröm.:D Mondjuk nekem alapból puha, lehethogy azért. Na mindeggy, én mindig fürdés előtt szoktam, és utána rögtön beszállok a kádba, akkor nem pattog ki.:)


Amőgy szerintem nem gáz, én is csak borotválni szoktam.:D

2009. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!