Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon ciki, az...

Szerintetek nagyon ciki, az hogy egy fiú vagy egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Engem taszítanak, habár tudom, nem tehetnek róla.
2010. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
e?
2010. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagyon kevés a makulátlan börű ember. nekem régebben sok volt, most alig van, de szenvedek tőle rendesen, viszont én nem vakolom le, és nem szedek rá fogamzásgátlót sem. nem itélem el őket egyátalán, mert nekem is voltak vészkorszakaim, és nem tehetnek róla.
2010. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, tinikorban természetes (hülye, aki mégis megítél valakit csak ezért), és van, akinek a zsíros bőr miatt később is problémát okoz. Irigylem, akinek soha semmi probléma nem volt a bőrével, de szerintem olyan ember nem létezik (vagy zsíros, vagy száraz, vagy ráncos...)
2010. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Nem természetes a pattanás semmilyen korban. Ha így lenne, minden középiskolás osztály egységesen ragyavert lenne. Oka van mindennek. A természeti népek nem is ismerik a pattanás fogalmát. A civilizáció " áldása " a mai fiataloknak. Összeesznek minden szemetet. "junk food"

Próbálják ki inkább a friss ételeket !

2010. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
11:51 - Bogár, én mindig tápláló és egészséges ételeket ettem, mozogtam, mégis tele voltam tinikorban pattanással, mert zsíros bőrt örököltem a szüleimtől, hogy a fene egye meg, te marha...
2010. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a középiskolában már kevésbé volt jellemző a pattanás, inkább általánosban 5-6-7. osztályban -legalábbis a lányoknál. gondolom a hormonális folyamatok miatt. Szerintem nem ciki, sajnos inkább azt lehet mondani, hogy természetes. Inkább az a ciki, ha nem is tesznek ellene semmit.
2010. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a 11:56-nak igaza van: ezt nem lehet az étkezéssel kiküszöbölni. Én világéletemben -szerencsémre- utáltam a zsíros, egészségtelen, nehéz kajákat és tonnaszámra fogytak otthon a zöldségek meg a gyümölcsök a jóvoltamból, mégis én is egyszer csak kiragyáztam és járnom kellett bőrgyógyászhoz, kozmetikushoz. Ja, még csak annyit, hogy a Szabadság-hegyen (XII.kerület) nőttem fel, ahol köztudottan nagyon jó, tiszta a levegő, mégis én is és a kortársaim zöme is pattanásosak voltunk egy időben. A pattanás hormonális folyamat eredménye, bár tény, hogy bizonyos környezeti tényezők (pl. tengervíz) jót tesznek neki, illetve annak, hogy ne alakuljanak ki.
2010. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg Alföldön egy kisvárosban élek, nagyon tiszta erre a levegő, én otthon termesztett zöldségeket, gyümölcsöket fogyasztok, húsokat se veszünk boltba mert vannak állataink, mégis van egy rakat pattanásom, meg a többi ismerősömnek is...

Amúgy nekem a bőrgyógyász mondta hogy semmi köze nincs az ételeknek ahhoz hogy pattanásos-e valaki...

15/L

2010. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Azért ciki, mert látszik, hogy be vagy gyulladva, ténylegesen és átvitt értelemben is. Fontos, hogy szedd össze magad, állj ki magadért, találj egy értelmes hobbit, legyen elegendő önbizalmad. Akinek jól mennek a dolgai, azon észrevehető változások alakulnak ki, megszépül a külseje.

A bőrgyógyászok tevékenységéről, gyógyszerfelírási szokásaikról pedig lehet vitatkozni...

2010. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!