Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még lány aki nem szőrtelenit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még lány aki nem szőrtelenit?

Figyelt kérdés

Főleg fiatalra gondolok, mert aki ma 40 körüli, annak fiatal korában még nem volt ez a divatmánia.

Miért döntöttetek így? Kort is írjatok.


2009. júl. 19. 10:29
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
82%

12.59


Mert erősen bevág, irritálja a nemei szervedet ami pláne szőr nélkül teljesen védtelen. (de a tanga ellen azért a szőr sem véd igazán) Ha ráadásul műszálas, akkor különösen nem jó.

Más egyéb dolgokat viszont a szőr felfoghat.

Talán jársz nőgyógyászhoz, kérdezd meg tőle bátran, szerintem precizebben el tudja mondani, mint én.

2009. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
53%

Az én legjobb bnőm se szőrtelenített ( azért múlt idő mert már nem vagyunk jóba. hazudott és megbántott) mondtam Neki h kicsit gáz. leborotválta a hónalját és a lábát. Ott nem. 1 hónap után dobta a pasija akivel én nagyon jóba vagyok. megkérdeztem miért. mert gusztustalan szőrös vt és egyszerűen kiszeretett belőle.

/lehet lepontozni meg mondani h nem is szerette igazán. pedig igen.. nagyon szerették egymást.. de volt olyan dolog ami miatt kiszeretett belőle... /

szóval én is őszinte voltam Vele. aztán pofára esett mikor nem fogadta meg a tanácsom. ennyi..

L/16

2009. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Én ősszel-télen nem szőrtelenítek, kivéve ha olyan helyen jelenek meg, ahol illik (színpad, bál). Orális szexnél tény, hogy nem túl szerencsés. Nyáron inkább igen, mert amúgy extrém erős és sötét szőreim vannak sajna - hallottam már, amikor kibeszéltek a háta mögött valamit emiatt, hát én nem szeretnék a helyében lenni.

Hozzá kell tennem, a párom zavarja a dolog, csak épp elfogadja, mert engem szeret, nem egy műcicababát :)

2009. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
ja bocs, lemaradt: 21/L
2009. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
80%

Az én párom 25 éves és nem szőrtelenít sehol sem! Na és? Lehet lepontozni...! Nem szereti, mert csupasz-csigának érzi magát tőle! Ez van, én így szeretem és így fogadtam el...

23/L

2009. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
lány a párod?
2009. dec. 9. 00:46
 27/42 anonim ***** válasza:
X"D lány a párod?
2009. dec. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan ismerősöm, akit a párja kért meg, hogy ne szőrtelenítse magát sehol se, mert szereti simogatni, így sokkal selymesebb és puhább, és neki ez így a jó... :D

Nekem meg korszakaim vannak, mindig kitalálom magam, és van hogy ez, van hogy az jön be, mit amikor fodrászhoz megy az ember... :D

27/L

2009. dec. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
94%
Én mindenhol borotválom magam,mert az sokkal kényelmesebb!Ha már 1 kicsit is ki van nőve akkor már zavar!!19/L
2009. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
93%

Én még nem szőrtelenítek ott lent.Nem tudom lehet,hogy félek tőle.Majd csak nyáron.De amúgy epilálom a lábam ,borotválom a hónaljam...Szóval nem vagyok jeti.Csak most téli szezonban ha nincs barátom akkor minek?

14/L

Bár nekem volt olyan osztály társam aki 4.-es(!!)korában borotválta mert annyi volt neki ott lent.Ilyen szempontból én szerencsés vagyok;)

2009. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!