Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még lány aki nem szőrtelenit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még lány aki nem szőrtelenit?

Figyelt kérdés

Főleg fiatalra gondolok, mert aki ma 40 körüli, annak fiatal korában még nem volt ez a divatmánia.

Miért döntöttetek így? Kort is írjatok.


2009. júl. 19. 10:29
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
72%
Hát, nem a szőrt kell nyalni, hanem ami közte van :D:D:D
2009. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
68%
én 19 vagyok, csak a lábamat és a hónaljamat szőrtelenítem, a nemi szervemnél egyáltalán nem, mert egy csomó féle fertőzés könnyebben bejut a hüvelybe, ha nincs ott a szőr hogy eltakarja. Csak akkor szedek le belőle, amikor strandra megyek, mert azért hülyén néz ki, ha kilóg a bikiniből.
2009. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
59%
11.14! a tanga használat miért nem "higiénikus és egészséges"?
2009. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
69%

igaza van. túl szűk, és hamarabb kaphatsz gombát, vagy ilyesmit.

amúgy olyan ember nincsen, aki semmijét sem szőrteleníti?

2009. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
23%

Ez baromság..

Kicsivel sem higiénikusabb a francia vagy a rendes bugyi, mint a tanga.

Csak rendesen kell tisztálkodni. WC után nedves törlőkendő stb.. Gondolom senkinek nem szokott úgy beizzadni a pinája, hogy begombásodjon. Mert az már elég gáz..

Nekem az egyik legjobb barátnőm abszolút nem szőrtelenít :S Se bajusz, se szemöldök, láb mégúgyse.. Szóval szerntem undorító. 16 éves.

2009. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Igen, ez a legjobb kérdés, csak már fel sem mertem tenni:

Van olyan, aki sehol nem szőrtelenít?


Utolsó: Undorító a legjobb barátnőd??

2009. júl. 19. 13:27
 17/42 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon tetszett amit a kérdező az utolsó válaszolónak írt! Aki a legjobb barátnőjét a hátamögött undorítónak nevezi, vajon hogy beszélhet egy olyan emberről, akit nem kedvel? :/ Durva ez a mai világ.

Az én legjobb barátnőm sosem szőrtelenítette magát sehol (19 éves), a barátját abszolút nem zavarja, nyolcadikos koruk óta együtt vannak.

2009. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
88%

Mik vannak, undorító a legjobb barátnő...bunkó dolog volt szerintem is...na de hát ő tudja.

Én szőrtelenítem a puncim is, engem zavar ha szőrös...egyébként meg embere válogatja. Egyik sem undorító (szőrös/csupasz), mindenkinek más a jó, nem vagyunk egyformák! Higiénia a legfontosabb, intim mosakodó, tisztasági betét, kényelmes légátersztő fehérnemű és ennyi...

2009. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
76%

14:38-as válaszoló vagyok.

19 éves és lány (ez kimaradt)

2009. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
28%

Már mért lenne az baj, ha undorítónak tartom?

Hazudjam a szemébe, hogy persze, legyél csak olyan, mint egy jeti, nagyon jól áll.

Na szerintem ez a röhej és ez a szánalmas.

Persze van, amikor kell a kegyes hazugság, de ez nem az a helyzet. Vesz a barátnőt egy ruhát, ami neki nagyon tetszik, de határozottan előnytelen és nem áll jól neki.

Akkor azt hazudod, hogy hordja csak? Arra nem gondolsz, hogy mások meg majd kiröhögik? De persze neked mindegy, hisz lényeg, hogy a barátság megmaradt.

Szerintem ez nem így megy, a legfontosabb dolog az őszinteség.

2009. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!