Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még lány aki nem szőrtelenit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még lány aki nem szőrtelenit?

Figyelt kérdés

Főleg fiatalra gondolok, mert aki ma 40 körüli, annak fiatal korában még nem volt ez a divatmánia.

Miért döntöttetek így? Kort is írjatok.


2009. júl. 19. 10:29
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

en a kezemet, labamat es honaljamat szortelenitem. a puncimat fazonra gyantaztatom v borotvalom (mikor hogy),de en nem szeretem teljesen leszedni.volt mar parszor, h leszedtem az egeszet, de ugy ereztem magam mint egy kislany. A mostani baratom (28) kerte egy parszor h szedjem le, de nem tudom en nem erzem igy jol magam es kesz es megertette, igy is szeret. Az egyik expasim meg kerte, h ne legyen csupasz, m o nem egy kislannyal szeretne szeretkezni, hanem egy novel. Attol meg h van ott szor, az nem jelent igenytelenseget. Az egyik baratom meg azt mondta, hogyha szep es ertelmes egy lany, akkor innentol kezdve mindegy h milyen a puncija. (persze azert az igenyesseg hatarain belul)

persze mindenki dontse el h o mit szeret!

2009. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

10:44

jah es 22 vagyok

2009. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
97%

hónalj, láb, kar..ezeket gyantáztatom. "lent" pedig néha le szoktam szedni teljesen, de elég macerás és még úgysem figyeli senki. de nálam a kar, láb, hónalj alap dolgok..karomon főleg idegesít a szőr, mert hófehér a bőröm, de a hajam vastagszálú, majdnem fekete. ebből kifolyólag a kar, meg lábszőrzetem is erősebb és jobban látszik.

15L

2009. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

én mindenhol szőrtelenítek szerintem ez így esztétikus,és a páromnak is tetszik.de ez mindenkinek szívejoga szóval én pl nem szólom le a legjobb bnőm aki nem

16 éves

2009. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem sehol nem szőrtelenít. 36 éves. A férjét egyáltalán nem zavarja. Őt sem. Jó hogy vannak még ilyenek. Szerintem. A kommentjeid alapján mintha te ilyen lányt kerenél. Vagy félre értem?
2009. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

A tanga miért ne lenne egészséges és higiénikus?Hiszen ha rendszeresen tisztálkodunk és egy tangát egyszer veszünk fel akkor nincs semmi baj.

Egyébként én tavasszal kezdtem el szőrteleníteni ott,mert osztálykiránduláson barlangfürdőbe mentünk.Amúgy nem sűrűn szőrtelenítek,mivel nincs barátom így annyira nem fontos,hogy ne legyen szőrös.Eddig kb. 10x szőrtelenítettem ott.Egyébként nekem sokkal kényelmesebb ha nem szőrös...

15/L

2009. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen a barátnőm,mert megkértem rá. Nem szeretem ha csupasz...
2009. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
68%
Én puncit minden másnap borotválom, hónaljamat is majdnem minden nap kivéve ha hosszú ujjú felsőt veszek fel de az ritka, lábamat nyáron minden nap, télen kb egy héten egyszer, meg ott már nem is nő mert teljesen lekopott a szőr a sok borotválástól. Valahogy az én környezetemben furcsán néznek arra az emberre aki nem borotválja magát. Egyik barátnőmnek egyszer strandon észrevették hogy szőrös ott és kb egy évig szivatták vele. Szoval nálunk ez ilyen elvárás hogy egy lány legyen csupasz. A pasim is 23 éves, volt már vagy 100 nője és mesélte hogy még egyik se volt szőrös.
2009. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

kedves ma 11:48-es!

Most nem keresek senkit, de valóban az ilyen lányok jönnek be (nem az olyan extrémek, amilyeneket néhány oldalon látni, csak legyen természetes)

2009. dec. 9. 22:32
 40/42 A kérdező kommentje:

kedves ma 01:38-es!

azért kérdeztem az előtted írótól, hogy lány e a párja, mert ő azt írta, h a párja nem szőrtelenít, az én kérdésem pedig a lányokra vonatkozott. ergo ...

2009. dec. 9. 22:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!