Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a helyzetemről?...

Mit gondoltok a helyzetemről? 23 évesen késő új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem..22 és fél éves vagyok, és úgymond most értem be, most találtam meg önmagam, tudom mit szeretnék elérni a jövőben. Ez egy jó dolog, de ez azzal járt, hogy az elmúlt évek külsőleg, cselekedeteket nézve pocskéba mentek. Mindig belefogtam ebbe-abba, de sose fejeztem be. Így 2 egyetemen eltöltöttem 1-1 évet. A velem egykorúak ilyenkor már dolgoznak, és ez zavar a lehjobban. Igazából ez az a dolog, ami nem hagy nyugodni, nem tudok örülni annak, hogy végre sikerült "letisztulnom", mert ez van bennem. Mit gondoltok erről a helyzetről? Ha kérdeztek valamit, válaszolok.
2011. szept. 27. 15:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Üdv!


Én is így vagyok, most leszek 23 éves. Sajnos még most sem sikerült teljesen letisztáznom a dolgokat.

Ha van kedvetek, beszélgethetnénk egymással ezekről a dolgokról...egy kis motiváció sosem árt :)

2011. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most jelenleg úgy állok ezzel az egésszel, hogy tényleg sosem késő, meg még fiatal is vagyok (vagyunk). Annyi, hogy ezek az elvesztegetett évek tényleg zavarnak, főleg, hogy még most sem élem meg, most sem teszek bele minden szívvel lélekkel.
2011. nov. 16. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!