Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a helyzetemröl?

Fibbrizzo kérdése:

Mi a véleményetek a helyzetemröl?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok .Elég rossz irányba ment az életem .Gyerekkorom óta veszekedésben nöttem fel .Rosszba vagyok a szüleimmel ,mert apám csak kiabálni tudott velem meg mindennek elmond a hátammögött ,anyámra meg azért mert ilyen emberrel maradt minthogy az én érdekemet nézte volna .18 éves korom ota megyek lefele a lejtön ,mostanra már szinte csak aludni járok haza ,nembirok apámmal egy légtérbe lenni .Se barátnöm nincs és nem is volt még .Probálok kilábalni de már nem megy ,valahol belül már rég feladtam .mindig arra gondolok hogy apám azt mondja "egy szerencsétlenség vagyok "és ugylátszik igaza is van .Sajnos 2 éve elöjött egy szivizomfájdalom és azota is tart ,nem mulik el .Az orvos szerint lelki probléma ,ugyhogy tiszta jo .Van mikor egész nap alszom olyan rossz a kedvem meg nem is érdekel semmi se már .A nyáron végleg megyek itthonrol mert nembirom ,külföldre megyek dolgozni ,legalább nem kell apámmal egyfedél alatt lennem .Szerintetek mire jutok igy ,vagy mit kellene csinálnom ?
2011. máj. 16. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Elég szomorú sajnos. Sztem is jól tennéd, ha elmennél, dolgoznál, élnéd a saját életed. Elvégre 23 éves vagy, meg kell tudnod már élned a saját lábadon. Nem vagy gyerek


A másik meg, anyukád nem nézte a te érdekeidet.. lehet valamiért nem akarta elhagyni édesapádat, lehet, hogy pont azt akarta, hogy teljes családod legyen, ne csonka, továbbá mert esetleg merte remélni, hogy idővel változik a helyzet.. Őt sztem ne hibáztasd. És ne menj el búcsú nélkül.


Sok sikert! És hidd el, nem vagy szerencsétlen. :) Mindenkinek vannak rossz élményei, és sikertelen évei, remélem megtalálod a Te kis saját utad, és boldog leszel. :)

2011. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Változtatnod kell az életeden,te depsresziós vagy.Költözz el tőle,dolgoz,tanulj,szórakozz,ismerkedj és találsz magadnak egy barátnőt:-) Sok sikert :-)

21/N

2011. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem nyígni. Munka mellett már 18 éves korod után albérlet kereshettél volna.
2011. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Első körben összeszedni magad, de ritka gyorsan!


Mi lesz belőled??

Mert?

Nem egy elkallódott drogos vagy, aki fél lában a sírban, fél lábbal a börtönben, és az utcákat rója, hogy belőhesse magát.

Most mész ki külföldre dolgozni, ember, hát ez a mai fiatalok 90%-nak az álma, és az is marad. Neked meg sikerült!!

Kint új környezet, új emberek, új körülmények, te is legyél "új". Mutasd meg, mire vagy képes, hogy te leszel az, aki ott megveti a lábát, aki meg tud élni egyedül, és viszi valamire.

Tök mindegy, milyen munkakörbe mész, mindenhol van feljebbjutási lehetőség, mutasd meg, hogy te megcsinálod!!!

2011. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp javulásra vall, h most végre megpróbálsz kitörni ebből, és elmész külföldre dolgozni. A helyedben én, ahogy tehettem volna, értsd 18 éves koromban, amikor már végre nem szólhatnak bele a szülők az életembe, elköltöztem volna valahová, egy haverhoz, albérletbe, stb. Kerestem volna munkát, és egy külön életet kezdtem volna. Miért veszekszik veled folyton az apád? Nem lehetne normálisan megbszeálnni vele e dolgot? Amúgy esteleg segíthet pszichológus is megoldani a lelki problémáidat, de ha túl drága lenne, csak egy jó barát is sokat segít, ha neki kiöüntheted a szívedet néha. A barátnő dologról pedig... Menj el néha otthonról szórakozni, pubokba, discoba, koncertre, stb. és biztos találsz valakit, csak ismerkedj! Ez a külföldi munka nagyon jó dolog, mert végre elmész otthonról, megszabadulsz a szüleidtől, felszabadulsz, átgondolhatod a dolgokat, sok új embert megismerhetsz. Sok szerencsét!
2011. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*meg kell tudnod már élned a saját lábadon*


akarom mondani: már felnőtt vagy, és a saját utadat kellene járnod..


Bocsi, eléggé buta mondat volt. :D

2011. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így kellett felnőjj.

Nem tudunk eleget, de azért anyudat lehet nem kell teljesen leírni. Ebbe most nem mélyülnék el.

Szedd össze magad, és ha akarsz és tényleg kiakarod próbálni, akkor bátran indulj csak neki a saját életednek, a pozitív irányba ! Mondjuk, hogy ne lásd apudat, nem kell külföldre menj, de ha úgy gondolod ott hamarabb eléred a célod (ami gondolom van azon kívül, hogy ne is lásd a családod) akkor menj csak !

És ne keveredj bajba, vigyázz magadra, nehogy olyanná váljt mint apád.

Terved azért legyen, vagy ismerős, vagy talpraesettség, mert azzal hogy kimégy, nem repül a sültgalamb majd a szádba. Remélem ezek benned vannak. Próbálj ne sopánkodni, hanem indulás előre !

2011. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel, hogy végleg elmész otthonról, egy új, jobb életet kezdhetsz. Használd ki a lehetőséget, és próbáld mindennek a pozitív oldalát nézni. Ha megváltozik a helyzet, és lelkileg jobban érzed majd magad, akkor biztos találsz barátnőt is, és talán a szívproblémád is elmúlik.
2011. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van ,elöbb is mentem volna csak pénz nélkül nehéz .Autom meg nincs hisz apám azt se engedte hogy vegyek annak ellenére hogy jo egy éve már megvan .De végre sikerült gyüjteni annyi pénzt hogyha gondba leszek még akkor is lessz tartalék .A külföldi munkával meg tudom hogy nem lessz egy leányálom de élni szeretnék mint más normális ember .És köszönöm hogy sokan irtatok ...
2011. máj. 16. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádkozz
2011. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!