Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Sziaztok, mi a...

Terhes vagyok? Sziaztok, mi a véleményetek a helyzetemről, járt-e valaki már így?

Figyelt kérdés
Július 10-én volt meg a menzim utoljára. A tesztek aug.14-én lettek halvány pozik, ma a dokinál már egyértelműen poti volt. Az ultrahangon pedig semmit sem látnak még.14 mm a nyálkahártya, jobb petefészekben 28mm hálózatos szerkezetű képlet látható. Ez talán sárgatest lehet? Miért nem látják még, ha baba van?
2011. aug. 24. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mondta a doki hogy menjél vissza?
2011. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De igen, 10 nap múlva, de addig begolyózok.
2011. aug. 24. 17:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy köszi, szerintem nagyon késői peteérésem volt, kb a 30. napon.Akkor viszont csak kb. 4 hetes lehetek, de a doki a menzitől számolja, és ő azt mondja 6 hetes. Hát nem tudom, remélem az a valami a petefészekben sárgatest és nem ciszta.
2011. aug. 24. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, sajnos nem fejlődött baba, ezért volt a 2 hét lemaradás.Nekem viszont tuti félidőben fogant.A te eseted azért más, mert ha a 30.naptól nézed, akkor még nem is kellett volna más egyebet látnia!Reméljük 10 nap múlva már ott lesz a baba:-))
2011. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem, mert akkor éreztem az ovut. Nekem nagyon összevissza volt a ciklusom mindig is.2 hónapja hagytam abba a gyógyszert a megvonásos vérzés után megjött rendesen, ez volt jul 10-én, és aztán már nem. A nyálkahártya egyre jobban vastagszik. Az ultrahangon mondták hogy talán még korán vagyok. De semmi vérezgetésem, folyásom nincs.
2011. aug. 24. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves sorstárs!Nekem is július 10-én volt meg utoljára,

de én 16.-án teszteltem,ami erős pozitív volt.Orvoshoz majd csak hétfőn megyek.

2011. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Én 17-én teszteltem erősebb pozit, vagyis hát nem én, hanem a dokinál teszteltem. Nem tudom most mi van, de jövő hét péntekig nem bírom ki. Az ultrahangon ráadásul egy nagyon jó barátnőm van, de nem akarom kétnaponta zaklatni, mert ma is azt mondta, hogy agyonver egy gumikalapáccsal, mert állandóan azzal zaklatom, hogy biztos méhen kívüli. :D Szerinte korán vagyok még, a júl. 10.-i utolsó menzihez. Írd majd meg mi lett veled, és drukkoljunk mindkettőnknek.
2011. aug. 24. 22:32
 8/11 A kérdező kommentje:
ja, és neked rendszeres a ciklusod?
2011. aug. 24. 22:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó, neked van valamilyen tüneted?
2011. aug. 25. 09:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is hasonló dolgot lát a doki.Megkérdezhetem, hogy mi lett veled azóta, mert sajnos engem is megöl a kíváncsiság és agyon izguléom magam!Előre is köszönöm a válaszod!
2011. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!