Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszeget valaki, megvárjam,...

Tetszeget valaki, megvárjam, míg elmúlik, vagy tisztességesebb, ha elmondom a páromnak?

Figyelt kérdés
Nehogy félreértsetek, nagyon nem komoly, nem akarok semmit ettől az "újtól", nem is ismerem, nem is akarom megismerni, mert szeretem a páromat. Egy buszon utazunk délutánonként, folyton bámul, mindig beül mellém, talán az imponál, hogy tetszem neki. Meg is szólított párszor, beszélgettünk, de igyekeztem lezárni, nem akartam, hogy kínos helyzetbe kerüljünk. Próbálok nem szemezni vele, de tényleg folyton néz, és akarva-akaratlanul odanézek. Tetszik, de csak ilyen szimpátia, érdeklődés szintjén, mégis lelkiismeret-furdalásom van, hogy a párom meg nem tud róla. Vagy ne idegesítsen ilyenekkel?
2011. szept. 25. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor is van mit gyúrnod még magadon lelkileg ha egy ilyen kis beszélgetés és egy kis nézés kizökkent és elgondolkodtat.Amúgy ha komolytalan lenne és nem érdekelne akkor nem tennél fel ilyen kérdést....ha nem nagy ívben le.szarnád a pasi fejét és nem imponálna hogy bókolgat..
2011. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
te ismered a párod és a viszonyotokat. A mi kapcsolatunkban ez egyértelmű, h elmeséljük az ilyet és közösen nevetünk rajta. nem féltékenykedünk, nincs miért. De ha le akarod rázni akkor vigyél egy könyvet olvasni és legyen közös fotó a könyvjelző, vagy hívd fel telefonon és beszélj félreérthetetlenül, állítsd be telefonos háttérképnek, vagy egyszer utazzon veled.
2011. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

És ilyenkor miről beszélgettek? ez is fontos azért... mert ha flörtöltök meg dicsérget hasonlók szerintem nem egészséges...

gondolj bele, fordítva zavarna, ha a párod így viselkedne, így "érezne" egy idegen nő iránt? Ha igen, akkor ott már baj van, mert bizony érdekel téged ez a srác eléggé...

attól függetlenül ne mondd el szerintem, én elveszteném a bizalmamat ettől, de nézz magadba hogy őszintén mit jelent neked ez a kis flörtölgetés aztán ha sokat, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, és koncentrálj a párodra... vagy szakítsd meg a kapcsolatot a pároddal és figyelj erre a srácra, ahogy érzed... de n játssz kettős játékot, mert az elég megalázó mindkét sráccal szemben.

2011. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Csak 2x vagy 3x szólított meg, hogy hány óra, melyik megállónál tartunk, segítsen-e a cuccomat vinni (egyszer nagy táskával voltam) meg ilyenek, semmi extra. Tudom, érzem, hogy részéről több is lehetne, de soha nem mentem bele a beszélgetésekbe, mert nem akartam. Nem jelent nekem sokat, csak a külseje tetszik, mivel nem is ismerem.
2011. szept. 26. 18:04
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!