Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszeget valaki, megvárjam,...

Tetszeget valaki, megvárjam, míg elmúlik, vagy tisztességesebb, ha elmondom a páromnak?

Figyelt kérdés
Nehogy félreértsetek, nagyon nem komoly, nem akarok semmit ettől az "újtól", nem is ismerem, nem is akarom megismerni, mert szeretem a páromat. Egy buszon utazunk délutánonként, folyton bámul, mindig beül mellém, talán az imponál, hogy tetszem neki. Meg is szólított párszor, beszélgettünk, de igyekeztem lezárni, nem akartam, hogy kínos helyzetbe kerüljünk. Próbálok nem szemezni vele, de tényleg folyton néz, és akarva-akaratlanul odanézek. Tetszik, de csak ilyen szimpátia, érdeklődés szintjén, mégis lelkiismeret-furdalásom van, hogy a párom meg nem tud róla. Vagy ne idegesítsen ilyenekkel?
2011. szept. 25. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Inkább ne mond el neki.
2011. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se mondd el neki, csak enné a féltékenység.
2011. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
miért mondanád el? mármint ha elmondod annak tuti nem lesz jó vége mégha nem is tettél semmit. a kapcsolatod biztos kárát látja. ha esetleg tovább megy a dolog és tényleg érzel valamit más iránt akkor meg szakítani kell.
2011. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak mikor megkérdezi, hogy hogy utaztam...
2011. szept. 25. 14:17
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

-Hogy utaztál szívem?

-Nagyon jó volt szokás szerint szemeztünk a sráccal aztán odaült mellém és jót beszélgettünk.

:D

És ilyen titkos jelentéktelen dolgok után ne legyen paranoiás az ember. :D

2011. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem el szokott mesélni ilyeneket a párom. Volt, hogy sokat kellett utaznia vonattal, és mindig beszámolt, hogy telt az út, akkor is ha vmi csini lánnyal beszélgettek, és látta a lelkesedést az illetőn. Nem szokott egyikünk sem ilyeneken problémázni, persze azt is illik tisztázni, hogy az embernek kapcsolata van, és nem "olyan" ismerkedés céljából beszélget.
2011. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A buszos srác tudja h van párod?
2011. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne mond el neki, főleg ha a párod féltékenyebb típus,mert csak gond lesz belőle,magyarázkodhatsz még úgy is, hogy nem történt semmi.

Persze te is figyelj, hogy tényleg ne menj tovább.Szimpatikus emberek pedig még fognak veled szembe jönni az utcán, nem kell mindenkiről beszámolni azonnal.

2011. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezek után aki rád néz vagy úgy érzed szimpatikus vagy neki vagy leül melléd,akkor mindig szerelmes leszel egy pillanatra??Szerintem van mit erősítened magadban még e téren...
2011. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mikor írtam azt, hogy szerelmes vagyok? Pont azt írtam, hogy nem komoly. Most először fordult elő velem ilyen.
2011. szept. 25. 16:07
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!