Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy jelenleg egy leszbikus kapcsolatom van? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig csak pasikba voltam szerelmes, a legutóbbi barátommal elég csúnyán szakítottunk.

Nemrég összejöttem egy szép szőke lánnyal akivel a testi és lelki kapcsolat is kiváló, még sosem csókoltak engem olyan gyöngéden mint ő, amikor megölel akkor minden gondomat elfelejtem.


2011. szept. 22. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
50%

Emlékszel még, milyen volt az első fiú barátoddal a kezdet? Mikor először lettél szerelmes, először fedeztétek fel egymás testét, amikor még a kézen fogva járás, egy tétova csók, óvatos simogatás is megszédített? Lehet, hogy most ugyanezt érzed a lánnyal, mert gyakorlatilag ugyanaz történt, mint akkor! Teljesen új élmény egy lánnyal átélni ezeket, mint egy fiúval. Szerintem is korai volt még elmondani a szüleidnek, mert az érzelmeid lehet, hogy félrevezettek. Ezt majd egy-két év múlva fogod tudni eldönteni. Akkor már letisztul minden, és kiderül, milyen is a nemi identitásod.


Abba azért még 17 évesen ib bele kell gondolnod, hogy ha megöregszel, biztosan csak vele kettesben akarsz lenni? Sosem fogod üresnek, elcsépeltnek érezni az életed, amiért nincsenek gyermekeid, akiket támogathatnál és aki látogatna, idős korodban gondoskodna rólad, nincsenek unokáid, akik cseperedését figyelemmel kísérhetnéd, sütögetnél nekik? Ha elképzeled magad 60 évesen, és visszagondolsz az életedre, nem fogod úgy érezni, hogy felesleges volt az életed? Azt tudnod kell, hogy MINDEN szerelem idővel lecsillapodik, átalakul, mert a tested ki is készülne, ha állandóan "magas hőfokon" égne. Ez nem jelenti azt, hogy időről-időre nem fellángolhatnak majd az érzelmek fel újra, de az, ami most van, mindenképp csillapodni fog, és akkor képes leszel az érzelmeidet rendezni, eldönteni, hogy ezen az úton mész -e tovább.

2011. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
91%
Elnézést kérek, előző vagyok, ejtettem néhány hibát, amit most látok csak... Jó lenne, ha az üzenetküldés után 5 percig még lehetne javítani...
2011. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
69%

Minden melegnek üzenném aki ezt olvassa, hogy a gyakorikerdesek-hu-n NE tegyenek fel kérdéseket, csomó idióta ember van akinek fogalma sincs róla miről beszélm de azért írogat.


Az előttem szóló egy idióta, miért ne leheten gyereke/unokája attól, hogy meleg? A meleg pároknak is vannak gyerekei. Persze gondolom ezt csak úgy 'elfelejtette'. Amúgy meg, ha sehogyan sem lehetne egy meleg párnak gyermeke, akkor is melegek maradnak, tehát olyan nincs, hogy 'jaj, nem leszek meleg, inkább megbánom, hogy meleg lettem mert így nem lehetnek gyerekeim'.


A többi idiótának meg üzenném, hogy NEM te döntöd el, hogy ki leszbikus és ki nem. Attól még, hogy régebben járt fiúval nem jelenti, hogy ezután bármikor máskor eszébe fog jutni életében fiúval járni. Nem kell semmilyen 'szabály' ahhoz, hogy valaki leszbikus legyen, ha most egy lánnyal van együtt és vele akar lenni, és Ő leszbikusnak tartja MAGÁT, akkor az is.


A kérdezőnek üzenem, hogy hanyagolja ezt a kérdést, sztem töröld ki a listádból aztán csá.. ha normális válaszokat akarsz, értelmes emberekkel kell beszélned, ezt itt nem fogod megtalálni az esetek nagy részében.


Amúgy nem olvastam el mindent amit írtak, nem tudom, elmondtad-e már teljes egészében a szüleidnek, hogy mi a szitu, de ha nem mondtad el még, akkor csak akkor tedd, hogy teljesen készen állsz rá. Ha még nem, akkor nem kell elmondanod.. nem kell semmit sürgetni. Amúgy ne parázz, lehet, hogy egy ideig rosszul viselik, de idővel megszokják, hacsak nem orthodox keresztények/jobbikosok/nácik akkor nem fognak kirakni otthonról, és idővel majd elfogadnak. Persze tudom azért nehéz elmondani..


Na de sok szerencsét mindennel, és KOMOLYAN, ne olvasd tovább itt a válaszokat, semmi értelme :) Higyj nekem.

2011. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó válaszoló, te meg ha válaszolsz, esetleg olvassál bele, elmondta már. És azért mondják, hogy nem leszbi, mert még mindig pasikat nézeget meg.
2011. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
55%

Attól még lehet leszbikus, hogy pasikat nézeget meg. NEM te döntöd el, hogy ki minek tartja magát. Még ha nem is 'pontos' a kifejezés, miért zavar ha leszbikusnak tartja magát? Ez csak egy szó, ha férfiba lesz szerelmes, akkor úgyis férfiba lesz szerelmes, ha nőbe akkor meg nőbe, függetlenül attól, hogy éppen minek nevezi magát.


És nem fogok elolvasni kismillió oldalt, mikor elolvastam az utolsó előttit, és abból egyértelmá, hogy a válaszolók 80%-a tudatlan tuskó akinek a véleményére nem vagyok kiváncsi..

2011. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 62%-os előző válaszoló! Én vagyok az a tudatlan idióta, akinek üzentél. Képzeld, miután a kedves kérdező leírta, hogy igen, nem semlegesek neki a fiúk, és egy nagy csalódás után tette fel a kérdést, ezeket mérlegelve írtam azt az ostobának ítélt választ. Szerintem amit írtam, az nem volt trágár, megvezető, elítélő, homofób. Talán azért akadtál ki, mert valahol magadra ismertél, csak most már kínos bevallani? Írhattam volna trágárságokat is neki, mint egyesek, csak én veled ellentétben elolvastam az összes oldalt, mindent, amit írt, és nekem az jött le, hogy nem biztos magában teljesen.

Az utolsó mondatomat meg értelmezem neked: Az idő eldönti, hogy tisztán lásson, tényleg leszbikus -e vagy csak fellángolás volt. Ezt csak ő érezheti majd. Ennyi, nem több.


Tudod, egy normális hangvételű válaszra nálunk nem illik kocsmai stílusban gorombáskodni, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten... Ha nem is értesz egyet, meg lehet fogalmazni az érveidet személyeskedés és sértő hangnem nélkül is. További szép napot kívánok neked!

2011. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim válasza:
100%
Együtt vagytok még a lánnyal? :)
2012. ápr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 A kérdező kommentje:

Nem, de továbbra is jóban vagyunk mint barátok.


Azóta van egy fiú párom. :)

2014. febr. 22. 00:29
 89/90 anonim válasza:
És a szüleid, rendeződtek a dolgok?
2014. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim válasza:
Mi történt ezután? :D
2016. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!