Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy jelenleg egy leszbikus kapcsolatom van? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig csak pasikba voltam szerelmes, a legutóbbi barátommal elég csúnyán szakítottunk.

Nemrég összejöttem egy szép szőke lánnyal akivel a testi és lelki kapcsolat is kiváló, még sosem csókoltak engem olyan gyöngéden mint ő, amikor megölel akkor minden gondomat elfelejtem.


2011. szept. 22. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
33%

Én is szeretem a szőkét. A karcsú, nyúlánk testét, a hosszú( haját, feszes fenekét, mindenét szeretem neki. És ezt hogy mondjam meg az asszonynak, ennyi év házasság után?

Én is bajban vagyok, ismerd el.

2011. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, te milyen gáz vagy. Ne hasonlítsd már a kettőt össze. Mond a nejednek, hogy nem bírsz magaddal.
2011. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
93%
20:15 lehet, és pont ezért nem áll az állítás miszerint a szüleid és mindig támogatni fognak meg szeretni...
2011. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
15%
Persze, hogy nem áll, de a kérdező lány, szóval ez kb irreleváns.
2011. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 A kérdező kommentje:

20:17


Ő már az én szerelmem. :)

Te szeresd az asszonyt, és legyetek boldogok.:)

2011. szept. 22. 21:28
 36/90 anonim ***** válasza:
58%
Te nem leszbi vagy, hanem jelenleg lelki sérült egy pasas miatt. Ha majd újra feltűnik egy másik fickó, akibe beleszeretsz, úgy elmúlik ez a leszbis marhaságod, ahogy jött. Fölösleges ezzel kiborítanod a szüleidet.
2011. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
96%

Hát figyelj.

Ha elmondod, akkor tényleg csak annyit mondj, hogy "barátnőm van". Ha rákérdeznek, jöhet a neve. Ennyi. Aztán esetleg ajánld fel, hogy ha szeretnének bármit kérdezni, nyugodtan tegyék meg.

(Leszbikusként én sem részleteztem anyámnak, hogy így meg úgy képzelje el, mi van velem. Közöltem vele, hogy barátnőm van, gondoltam, itt az ideje, hogy elmondjam, mert X hónap, és nem szeretnék hazudozni meg ilyenek.)


Egyébként a szülők így szoktak reagálni, általában:

[link]

(Akkor is, ha nem homoszexuális vagy, csak van egy ilyen kapcsolatod.)

2011. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
96%
Én először a bátyámnak mondanám el a helyedben, ha jó a kapcsolatod vele. Hogy ott lehessen melletted ha esetleg a szüleid nem fogadják el a dolgot. Hogy legyen kivel beszélned.
2011. szept. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
90%
először derítsd ki, mi a szüleid hozzáállása ehhez a meleg témához, pl. tesznek-e megjegyzéseket... puhatold ki, vagy szedjék ki belőlük a tesóid.
2011. szept. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
59%

Ne mutasd be.

Éretlen fejjel belementél a bu-zulásba,de ki tudja,hogy ez tartós állapot,vagy csak kamaszos,divatos fellángolás.

Most egy ilyen miatt megbélyegeznéd magad egy életre a család előtt.

Ha tartós ez az állapot 2-3 év mondjuk,akkor viszont egyértelmű a dolog és nincs mit rejtegetni tovább.

Ha meg ilyen gyakran esel szerelembe és több szerelmen is akár túl vagy ennyi idősen,akkor igencsak hajlamos vagy a fellángolásra,ami szintén a mellett szól,hogy ne mond el.

2011. szept. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!