Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy jelenleg egy leszbikus kapcsolatom van? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig csak pasikba voltam szerelmes, a legutóbbi barátommal elég csúnyán szakítottunk.

Nemrég összejöttem egy szép szőke lánnyal akivel a testi és lelki kapcsolat is kiváló, még sosem csókoltak engem olyan gyöngéden mint ő, amikor megölel akkor minden gondomat elfelejtem.


2011. szept. 22. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
68%
Gratulálok, igazán megérte őket kiakasztani egy kérészéletű baromsággal. Te teljesen heteró vagy ugyanis, csak most rádjött a "csalódtam a pasikban, bebuzulok" hoppáré. Ezt pofáztuk neked napok óra. Látszik, milyen felelős, érett személyiség vagy.
2011. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 A kérdező kommentje:

18:36


Ez nem hoppáré érzem ,hogy ő az én igazi szerelmem.

Egy fiútól sosem kaptam ennyi gyöngédséget és szeretetet mint tőle.

2011. szept. 25. 18:44
 63/90 anonim ***** válasza:
47%
Te hülye vagy drága lányom.
2011. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 A kérdező kommentje:

19:24


Te meg egy bunkó. :)

2011. szept. 25. 19:26
 65/90 anonim ***** válasza:
19%
Megnézed még a fiúkat, nekem van leszbi ismerősöm, undorodik a kukitól.Lehet még nem találtad meg azt a fiút, akitől ezeket megkapnád, de a mostanitól normális családot, gyereket, nyugodt életet nem fogsz kapni.
2011. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 A kérdező kommentje:

19:28


Nem kell nekünk gyerek, nekünk elég a szerelmünk.

2011. szept. 25. 19:30
 67/90 anonim ***** válasza:
58%
17 évesen persze, de leszel egyszer 37 is.Nem bántani akarlak, de nemsokára pasival fogod csalni, főleg ha nézegeted is őket.
2011. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
31%

Ne pazaroljátok erre a szerencsétlenre az időtöket.

Majd fog még sírni ott is ahol senki sem látja.

Van egy olyan érzésem, hogy kamu kérdés.

Egy 15 éves srác szórakozik, itt velünk.

Túl gyorsan zajlottak a kérdés megírása óta a fejlemények.

Vagy tényleg 17 éves igaz történettel, és még 10 az agyi képességei szerint.

2011. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 A kérdező kommentje:

19:49


A lényeg ,hogy te olyan okos vagy. :)

2011. szept. 25. 19:52
 70/90 anonim ***** válasza:
49%
Nem adok pár hónapot és kuki után fogsz szaladni újra. A kis barátnőd csak egy sebtapasz az "utálok minden pasit" című világfájdalmadra, és vele szemben is undorítóan aljas, amit művelsz, mert te NEM vagy leszbikus, csak egy szédült kis hülye tyúk, aki azt hiszi, hogy ha egy férfiban csalódik, majd a lányokkal jobb lesz. Én ki is vágnálak a helyében még most, mielőtt igazán komoly érzelmeket táplálok, mert mivel heteró vagy, így nem vagy megbízható, ez tény. Majd akkor fogsz rájönni, hogy nem elég neked ez a kapcsolat, amikor hiányozni fog egy férfi érintése, mert kizártnak tartom, hogy téged szexuálisan kielégítsen egy nővel való lötyögés, én el se bírom képzelni, hogy lehet egyáltalán egy nőnek nővel szexelni... majd rájössz, hogy a vibrátor nem ugyanaz mint az igazi.
2011. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!