Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy jelenleg egy leszbikus kapcsolatom van? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig csak pasikba voltam szerelmes, a legutóbbi barátommal elég csúnyán szakítottunk.

Nemrég összejöttem egy szép szőke lánnyal akivel a testi és lelki kapcsolat is kiváló, még sosem csókoltak engem olyan gyöngéden mint ő, amikor megölel akkor minden gondomat elfelejtem.


2011. szept. 22. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
84%

utolsó válaszadó, senki nem kíváncsi az ilyen véleményekre, a kérdező nyilván nem ezért tette fel a kérdést.

Nem árt haladni a korral ;)

2011. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
60%
Ha egyszem gyermek vagy, nagy törés lesz szüleidnek, talán sose bocsátanak meg. Lehet, h csak pár napig lesz durcáskodás és utána elfogadják, mivel így is a lányuk vagy. Igazából nem tudom a szüleid milyen felfogásúak...neked kell tudnod, de így is, úgy is el kell, h mondd nekik! Én szorítok, sok sikert! :)
2011. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 A kérdező kommentje:

19:47


A szerelem vak. :)


Mindent szeretek benne: a szőke haját, a karcsú testét, a száját.


Szeretem a jóságát, a vidámságát.

2011. szept. 22. 19:51
 24/90 A kérdező kommentje:

19:50


Nem vagyok egyke, van egy bátyám és egy húgom.

2011. szept. 22. 19:54
 25/90 anonim ***** válasza:
94%

Szia :)

Először is gratulálok hogy ilyen jól megvagytok a barátnőddel! :)

Másodszor pedig,csak azt tudom Neked mondani,hogy a lényeg,hogy Te és a barátnő boldogok legyetek.Ha otthon nyaggatnak azzal hogy mutasd be,és Te nem akarod,akkor mond azt,hogy ez a kapcsolat komoly,és Te nem szeretnéd bemutatni,egyenlőre biztos nem,hogy miért,annak személyes okai vannak.Ha pedig mindenképpen el szeretnéd mondani,és be is szeretnéd mondani,akkor üljetek le,és mond el hogy egy nagyon csúnya szakításon vagy túl,és Te most,találtál valakit,akivel lélekben is maximálisan összetartoztok,és Ő is lány.

Többen is írták már hogy a szüleid,és szeretni fognak akkor is ha leszbikus vagy,vagy ha biszex vagy bármi.

Ha az elején mégis csak nehezen vennék,akkor se ess kétségbe,mert ott van Neked a barátnőd, aki szeret,és melletted áll,és később,a szüleid is meg fognak békülni vele,főleg ha látják hogy Ti tényleg egymáshoz tartoztok. :)

Sok szerencsét,és a legjobbakat a továbbiakban Nektek! :) :)

2011. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 A kérdező kommentje:

19:57


Köszönöm! :)

2011. szept. 22. 20:04
 27/90 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy. A szex intim magánügy. Mutasd be mint barátot és kész.
2011. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
97%
Te nem leszbi vagy hanem biszex ami azért nem ugyan az! Ilyen fiatalon pedig még ezt sem merném kijelenteni, de még mindig azt mondom nem kell közölnöd a szüleiddel egyenlőre! Aki meg azt írta, hogy a szüleid és biztos támogatnak...hát láttam már nem egy példát hogy a meleg fiúkat ki tagadta a családja, erről ennyit!
2011. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem még ne mondd el. Elmondhatod, hogy van egy jó barátnőd, és ennyi a jelenlegi kapcsolatod.


Nem vagyok ellene, ha valaki tényleg ugyanazt a nemet szereti, de valahogy a te esetedben nem vagyok biztos ebben, hogy ilyen vagy. Még nagyon fiatal vagy, ismerkedsz, próbálkozol, kipróbálsz. Szerintem fölösleges rájuk hozni a frászt, mert elkezdenek túlságosan előre gondolni, bepánikolni, esetleg viták lesznek köztetek.

Hidd el nem vagy még teljesen érett, ne csinálj fölösleges problémát magadnak és családodnak. Éld az életed, szórakozz, érezd jól magad, és majd pár év múlva, mikor tényleg érsz, és eldöntöd, hogy ferde vagy és van egy komoly kapcsolatod, akkor mondd el nekik.

2011. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
87%
20:08, nem tudom, te hogy vagy ezzel, de valamiért a meleg férfiakat jobban elítéli a társadalom, mint a leszbikusokat. (Vagy ez csak a férfitársadalom?)
2011. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!