Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy jelenleg egy leszbikus kapcsolatom van? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig csak pasikba voltam szerelmes, a legutóbbi barátommal elég csúnyán szakítottunk.

Nemrég összejöttem egy szép szőke lánnyal akivel a testi és lelki kapcsolat is kiváló, még sosem csókoltak engem olyan gyöngéden mint ő, amikor megölel akkor minden gondomat elfelejtem.


2011. szept. 22. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem ,hogy holnap délután elmondom nekik, és bemutatom a barátnőmet.
2011. szept. 24. 13:37
 42/90 anonim ***** válasza:
20%

szerintem ezt kinövöd....

majd azért meséld el h mi volt ha úgy döntesz elmondod nekik

2011. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
42%
Szia kedves fiatal lány! Remélem elolvasod ezt a hozzászólást is, nem magam miatatt, hanem miattad (egyébként pár évvel idősebb fiú vagyok)! Elszomorítanak azok a hozzászólások, amik bátorítanak, és nagyon elszomorít leginkább az életed. Nagyon komolyan intőleg fogok beszélni, annak ellenére, hogy túlságosan nem sokat tehetsz róla, hogy ilyen helyzetben vagy, és nyomatékosítom, hogy nem a személyed ellen irányul amit mondok, hanem arra amit teszel, ami két külön dolog! NE azon gondolkodj, hogy mondd el a szüleidnek, hanem hogy hogy szabadulj meg ebből a önző mocsokból. Önző mert: azt mondod szerelmes vagy? Részletesen le is írtad, hogy ez mit jelent számodra. Azt jelenti: szereted önmagad! Vágysz arra, hogy testileg kielégülj, és ehhez szükséged van valakire akitől ezt megkapod. Ez a szerelem csak kapni akar, ha nem kapnád azt meg, te sem adnál. Semmi köze ennek a kapcsolatnak ahhoz, ami ennek a valódi célja, hanem önző kihasználása. EGY, de egyetlen egy szavad nem lehet azokra akik az életedben téged ki fognak használni, a kis emberektől az ország vezetőin át, ha te ilyen életet élsz és jól érzed magad benne! Az hogy vágysz a szeretetre, a testi kielégülésre, az normális, de egyre jobban és jobban fogsz vágyni, ha ilyen kapcsolatokban ezt ki is éled, ami a pasikkal kezdődött, és már az is rossz volt, mert ide vezetett! A szexnek rendelt ideje és helye van, házasságon belül és férfi nő között (a biblia alapján, Isten rendelése szerint) (gondolom ezt fogják leginkább megszólni, de azok semmit nem értettek meg abból, amit eddig mondtam). Én nem bánom ha leszólnak majd a hozzászólásokban, de megéri, csak legyen egy Bibliahű hozzászólás is ezek között. Ma nagyon menő, hogy ekkora szabadságban élünk, hogy minden helyes, csak nézőpont kérdése, de csak meg kell nézni, hogy merre halad a vliág. Ha én szabom meg mi a helyes, akkor holnap agyonlövök valakit arra hivatkozva, hogy szeritem ez a helyes és más nem szólhat bele. Ellenbe van Isten aki megmondja, hogy mi a jó és mi a rossz!
2011. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
70%

Baromi egyszerű.

Mond azt, hogy idén hozzájárulsz ahhoz,

hogy olcsóbb legyen a fűtésszámla...

...mert, hogy meleg vagy!

Ha hozhatod a csajodat is, akkor meg még többet megspórolhat a család.

2011. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
91%

Ha a szüleid nem homofóbok, akkor szerintem a testi részleteket mellőzve nyugodtan megmondhatod nekik. Ha már akkor is tesznek megjegyzéseket, mikor pl. a tévében látnak egy meleg vagy leszbikus párt, inkább hanyagold, amíg nem lesz önálló kereseted, hogy minden esetre felkészülhess. És ha nem is küldenek el, de mérgesek lesznek miatta és utáni fogják a lányt, az nem old meg semmit, csak a barátnőd is rosszul fogja érezni magát, hiszen nyilván nem akar ellentétet gerjeszteni közted és a szüleid között. Az ő szülei tudják, hogy mi a helyzet? Csak talán együtt könnyebben megemésztenék a másságot.


Sok boldogságot!

2011. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:

Én megértem a kérdezőt.

Egy szép női testnél nincs is jobb. :D

2011. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
Akkor majd számolj be a reakciókról... :)
2011. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
72%

Mint itt többen írták, várj a közléssel.

Barátnőként ismerhetik, az intim pillanatokban gondolom nem állnak a szoba ajtóban a szüleid, tehát ezt a részt hagyd ki.

Egészan biztos lehetsz benne, hogy nem leszbi vagy.

Estleg biszexulális lehet, hogy 1-2 év múlva másképpen gondolod és rájössz, hogy mégis a pasikat szereted.

hacsak a csaj nem csinál belőled tuti leszbit.

Ezt a rész is gondold át. Ha egy-két év múlva is dúl a szerelem a csaj iránt, már lehet, hogy beszélnék anyámmal.

2011. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
65%
Most komolyan, hirtelen beleestél egy lányba, eddig csak fiúkkal voltál, tehát eredetibe hozzájuk vonzódsz. Szerintem ez egy kitérő. Megszoktad még nézni a pasikat?Tudod mekkora macera lesz az életed, Nem lebeszélni akarlak, de talán egy fellángolás miatt nem kéne a szüleidet kiborítani.
2011. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
75%
Ha eddig pasikba voltál szerelmes, akkor úgy vagy te leszbikus, ahogy én kínai. Aki a másik nemhez vonzódik, kora gyerekkorától (az első szexuális ingerek ébredésekor) is az azonos nemre irányul a figyelme. Úgyhogy legyél tekintettel a szüleidre, ha jó neked most leszbizni, éld ki, de ezzel teljesen fölöslegesen borítanád ki őket!!!
2011. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!