Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy jelenleg egy leszbikus kapcsolatom van? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig csak pasikba voltam szerelmes, a legutóbbi barátommal elég csúnyán szakítottunk.

Nemrég összejöttem egy szép szőke lánnyal akivel a testi és lelki kapcsolat is kiváló, még sosem csókoltak engem olyan gyöngéden mint ő, amikor megölel akkor minden gondomat elfelejtem.


2011. szept. 22. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes engem sosem nyaggattak a szüleim, hogy mutassam be és nem azért mert leszarták hanem azért mert nem erőltettek semmit, illetve ha nem lesz hosszú a kapcsolat minek vigyek mindenkit haza... Nem kell elmondani, ha nem akarod, sőt bemutatni sem!
2011. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ezek a furcsa leszbi dolgok azért vannak, mert sok nőt hormonnal kezelnek hogy legyen gyereke, illetve terhességmegtartó inekciót kapnak vagy a szülés alatt túl sok oxitocin gyorsítót.
2011. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
70%
Nem artana elobb tisztaban lenni a sajat erzelmeiddel, hiszen most egy nagy csalodas utan vagy. Nincs lo, jo a szamar is? Azert ez nem igy mukodik!
2011. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
76%
19:31 és szerinted a 17 éves kérdezőnél is ezek az okok állnak fen?
2011. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 A kérdező kommentje:

19:32


De szerelmes vagyok a lányba

2011. szept. 22. 19:32
 16/90 anonim ***** válasza:
96%

Hát én másképp vélekedem.

Ők a szüleid, akármit tennél akármit csinálnál, akkor is szeretnének és melletted állnának. Nekem is vannak ilyen barátaim, ismerőseim akik felvállalják. Tudod, először biztos meglepődnének esetleg megdöbennének, de nekik az a legfontosabb hogy boldog legyél. :)

Szóval szerintem mondd el nekik, te is megnyugszol, és mindenkinek jobb lesz hosszútávon. :)

2011. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 A kérdező kommentje:

19:33


Remélem igazad van.

Mert úgy érzem tényleg szerelmes vagyok a lányba.

2011. szept. 22. 19:35
 18/90 anonim ***** válasza:
96%

Hidd el :)

Túlságosan szeretnek ahhoz hogy ítélkezzenek ;)

Hajrá :)

2011. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is várj még egy kicsit, amíg lecsillapodnak az érzéseid, mert abban a korban vagy, mikor a hormonok néha összezavarják a dolgokat, na meg egy nagy csalódás után is vagy. Lehet, hogy tényleg leszbikus vagy, de lehet, hogy csak fellángolás volt, és pár év múlva már csak nevetsz az egészen. Én tényleg egyenlőre még csak a legjobb barátnőmként mutatnám be őt, az idő meg majd segít, hogy tisztán átlásd az érzelmeidet!
2011. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
10%
nem ertem nem tudom fel fogni hogy egy lany hogy lehet egy lanyba szerelmes?????? NEM ERTEM lehet regi modi felfogasom van de pffff erdekes
2011. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!