Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyűlöl ennyire az apám?...

Miért gyűlöl ennyire az apám? Mit csinálhattam? Apukák, ti tennétek ilyet?

Figyelt kérdés

Apám második házasságából vagyok első gyerek. Van egy húgom és egy nővérem.

13 éves vagyok, nyugis, otthonülős, nembulizós, nem igénylek semmiféle hiperszuper márkás cuccokat, nem sminkelem magam, nincs barátom.

Sohasem voltam jóban apámmal, kiskoromban is mindig mindenért én voltam a hibás.

Most vagyok nyolcadikos, nem tanulok rosszul, az év végi átlagom 4,6 volt.

Apám egyfolytában azt ecseteli, hogy mekkora egy utolsó selejt vagyok, hogy idióta baráti köröm van (??? nincs baráti köröm) és nem tudok gondolkodni.

Ráadásul most kollégiumba is akar küldeni, hogy ne legyek itthon, és azt is megmondta, hogy 18. szülinapomon kidobálja a cuccaimat és menjek ahova akarok.

Nagyon szar érzés, nem tudom, mit tegyek, csak állandóan bőgök meg már vagdalom a csuklómat, mert annyira nem érzem már magam semminek.

Folyton azzal jön, hogy milyen dagadt vagyok, meg,hogy soha nem csinálok semmit.

Tényleg nagyon rossz, már szerintem is genetikailag vagyok elcseszve és legszívesebben megölném magam...

Már nem is tudom, mit akarok kérdezni, csak valahol ki kellett írnom magamból... Köszi annak aki elolvasta.

Most mégis mit csináljak?


2011. szept. 17. 23:08
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Én vagyok az, aki tegnapelőtt 00:39-kor írt!
2011. szept. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!