Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyűlöl ennyire? Normális...

Miért gyűlöl ennyire? Normális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van 1 csaj az iskolában, aki állandóan belémköt, mikor pl. a tanár kárdez, és válaszolok, ha jót mondok, még akkoris hangosan kijavítja O.o, a többi csajnak olyanokat mond, hogyha a szekrényben hagyom könyveimet, akkor összetépi, meg h tönkre kéne tenni a cuccaimat...ezek után nem köszöntem neki, azóta én vagyok a bunkó, és mikor 1ik o.társamnak adtam cigit, m ő is mindig adni szokott, akkor szerinte pofátlan voltam :O 1ik állítólagos barátnőjéről pedig azt terjesztette, hogy üveget dug fel magának...sztem nem normális...nektek mia a véleményetek?
2010. nov. 6. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az hogy én is ismerek egy ilyen elmebeteget..de ő cigány

nem is ismerem de elmegyek mellette és beszól hogy: Anyád

meg állandóan fenyeget és úgy ribancozik le engem hogy közben ott van a nyakában az ÉN nyakláncom amit tőlem lopott..

2010. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezdesz*r...XD ez a ribanc is cigány.
2010. nov. 6. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Most etnikumtól független ez a dolog.


Én is láttam már ilyen embert. Kedves kérdező biztosan veled is előfordult, hogy valaki neked nem volt szimpatikus. Lehet azért, mert nem tetszett külsőre, vagy olyan kisugárzása volt. Ezzel szerintem semmi baj nincs, ha az ember megtartja magának, mert sok konfliktust elkerülhet. De sajnos sokan nem képesek ezt magukban tartani, s ki is nyilvánítják a véleményüket. Ami nem is lenne baj, ha azt emberi módon tenné. De sajnos sokan rögtön lealázni szeretné azt, aki nem jön be.


Én úgy vagyok vele, hogy aki nem szimpatikus még annak is megadom a kellő tiszteletet, elférünk mi egymás mellett. De sajnos sokan nem tudják ezt így megoldani.

2010. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen... én elkerülöm azokat, akik nem szimpatikusak, nem beszélek velük...de ezt a csajt még ez is zavarja, őrület! Direkt hangosan mocskol, hogy reagáljak, de 1 ilyen emberrel mit lehet kezdeni? Kiabálni, égetni magam nem akarom, a normális hangvételre képtelen.
2010. nov. 6. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

még az is jobb lenne ha csak azért nem kezdeném végre már leugatni hogy mit képzel magáról mert nem égetném magam..

de nem azért hanem mert félek tőle. vagyis pontosabban nem tőle hanem abba a suliba jár a fél családja.. meglepő módon:S úgyhogy inkább kerülöm.. csak az a legsz*rabb amikor ott a nyakláncom a nyakába és a barátnője hátán meg a tesizsákom. Fasza:D(Y)

2010. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy ilyen lány..2 hónapja kezdtük egy 31 fős osztályban a középiskolát,először elment kettő,utána eszébe jutott az előbb említett lánynak,hogy elmenjen!

Nem szerették,nekem sem volt szimpatikus,ezt érezte,tudta..és ezért is ment el,csak nem merte bevallani.

Kérdésedre válaszolva:nem,ez egyáltalán nem normális.Én is kerültem ezt a plázacica csajt(aki ribanc is volt,meg k*rva is,meg minden..még szőke is agyilag is meg mindenhogyan-_-),de aztán csak belémkötött,meg ellenem uszított több embert.. végül ő hagyta el előbb az iskolát más kifogásokat keresve.Normális?Nem!Két hónap után?:O Ch,oké azt mondom,hogy nem könnyű 29 lánnyal együttélni,és nap mint nap úgy bejönni,hogy mi vár rám,atyaisten-de ez csak nekem volt,mert nekem voltak gátlásaim a többi lány előtt..féltem,hogy megszólnak,leszólnak..végülis csak kevert ez a ribi,de aztán elment..mostmár azon aggódok csak,hogy mi lesz a gólyabálon,meg azon,hogy megbukok-e fizikából meg matekból:S:( :O ilyen gondjaim vannak.:O

Ezt azért mondom,hogy szerintem kezeld továbbra is úgy,ahogy eddig.. vedd semmibe!Ez a legjobb taktika!;D előbb-utóbb úgyis kibukik,hogy ő csak oktalanul piszkál téged,és majd az igazi barátaid,vagyis a normális diáktársaid melléd állnak.:D

2010. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
68%

hát nem hiszem hogy ez etnikumtól független. Velem előfordult már hogy sétáltam az utcán és egy cigány csaj nekem jött, én még odébb is álltam és csak belém jött és utána ordibált a városba hogy ribanc vagyok és megtép. Én csak a cigányoktól tapasztaltam ilyet.


Kérdező, neked meg azért ugat ez mert cigány k.urva és irigykedik (valszeg a bőrszínedre xD) Meg kitől is tanuljon illemet? Talán a szüleitől?? Ezek ilyennek születtek. Kúltúrálatlanok. Pfuj

2010. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az a gáz, h minél jobban kibukik, annál szemetebb. Szóltam az ofö-nek, aki elbeszélgetett vele, azóta ennyire nyíltan nem mondogat semmit, de időnként hallom, h próbálja az embereket ellenem uszítani.

1. komizó, nagyon sajnállak:S ...én ált. suliban jártam ilyen csajokkal, de ott szerencsére volt 1 nagy összetartó mag, akik mindig 1ütt lógtak, és így nem mert piszkálódni annyira. Évfolyamtársaid közül keress sok barátot, menjetek együtt mindenhova, mert itt csak ez segít sajna. :S

2010. nov. 6. 23:51
 9/10 anonim válasza:
51%

teljesen etnikumtól független.

én is ismerek ilyen lányt,köze sincs a cigányokhoz.

fehér ember is lehet ugyan olyan ostoba,szemét állat...

persze,a cigányok között több az olyan,de azért nem kell ennyire semmire venni őket,1 csomóan normálisak közűlük,ismerek is párat.


nem,nem normális h vki ilyen,szerintem jól tetted h beszéltél az ofővel,sz@rd le h megint kezdi,előbb utóbb úgyis ráun.

sztem mondd meg neki ha egy csomóan ott vannak h ne égesse ilyenekkel már magát.én legalábbis ezt csináltam,és

mivel tényleg tök gáz volt neki,egy kocsot leállt.

2010. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
uff előző vagyok,ez az '''kocsot''' nem kocsot hanem kicsit akart lenni:D bocsi
2010. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!