Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyűlöl ennyire az apám?...

Miért gyűlöl ennyire az apám? Mit csinálhattam? Apukák, ti tennétek ilyet?

Figyelt kérdés

Apám második házasságából vagyok első gyerek. Van egy húgom és egy nővérem.

13 éves vagyok, nyugis, otthonülős, nembulizós, nem igénylek semmiféle hiperszuper márkás cuccokat, nem sminkelem magam, nincs barátom.

Sohasem voltam jóban apámmal, kiskoromban is mindig mindenért én voltam a hibás.

Most vagyok nyolcadikos, nem tanulok rosszul, az év végi átlagom 4,6 volt.

Apám egyfolytában azt ecseteli, hogy mekkora egy utolsó selejt vagyok, hogy idióta baráti köröm van (??? nincs baráti köröm) és nem tudok gondolkodni.

Ráadásul most kollégiumba is akar küldeni, hogy ne legyek itthon, és azt is megmondta, hogy 18. szülinapomon kidobálja a cuccaimat és menjek ahova akarok.

Nagyon szar érzés, nem tudom, mit tegyek, csak állandóan bőgök meg már vagdalom a csuklómat, mert annyira nem érzem már magam semminek.

Folyton azzal jön, hogy milyen dagadt vagyok, meg,hogy soha nem csinálok semmit.

Tényleg nagyon rossz, már szerintem is genetikailag vagyok elcseszve és legszívesebben megölném magam...

Már nem is tudom, mit akarok kérdezni, csak valahol ki kellett írnom magamból... Köszi annak aki elolvasta.

Most mégis mit csináljak?


2011. szept. 17. 23:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
mekkora barom apák vannak
2011. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

ez nagyon nagy baj. Ne hidd el neki, nem vagy selejt, nincs olyan ember, mindenki kincsnek születik, csodának. De ha elhiszi, amit ráolvasnak -akkor abból baj lehet. Valószínű magával nincs kibékülve- és rádzúdítja.


Lehet, hogy jó lesz , ha kollégiumba kerülsz.

Nem írtál anyukádról.Vele tudsz néha nyugodtan együtt lenni, beszélgetni, csak úgy?

Mi szeretnél lenni? Mivel szeretsz foglalkozni?

Zene? Mi a kedvenced?

2011. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Utolsó

Nem akarok koleszba menni, kényelmetlen lenne, nem szeretem az embereket, nem bírnék ki 24 órát folyamatosan másokkal. Nem is nagyon szeretnek, úgyhogy tuti mindig szívatnának a koliban is.

Anyukám kedves meg szeret engem, de nem igazán szokott kiállni értem. Nagyon senkivel nem szoktam együtt lenni, többnyire csak a a szobámban ülök és gépezek vagy olvasok.

Már sokan kérdezték, hogy mi akarok lenni, de egyszerűen nem tudom. Meg nem is nagyon akarok felnőni, őszintén (és ez tényleg teljesen őszinte, nem önsajnáltatás) mindig abban reménykedek, hogy valami történik velem, hogy hamar meghaljak és ne kelljen mondjuk férjhez mennem vagy karriert építenem.

Hobbiból zenélek, fuvolázok, régen zongoráztam meg furulyáztam is, de nem vagyok valami kitartó, úgyhogy nem hiszem hogy sokáig folytatni fogom.

2011. szept. 17. 23:27
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha a tesóiddal nem ilyen, akkor bennem felmerül a kérdés, hogy biztosan te is az ő lánya vagy??? Bocs, hogy ilyet feltételezek, de azért ilyeneket mondani... Egy állat.
2011. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
67%

Szia!

Amit írtál magadról az alapján szimpatikus gyerkőc vagy, nekem van egy kislányom 2,5 éves de én örülnék, ha majd ilyen lenne. Csodálkozom azon, hogy apádnak baja van Veled.

Mutasd meg neki ezt a bejegyzésedet és szúrós tekintettel kérdezd meg tőle:"Apa! Áruld már el, hogy tulajdonképpen mi bajod van velem?"

Van esély arra, hogy ettől megenyhül, már ha szeretett egy picit is egyáltalán és még el is kezdtek beszélgetni.

Ha van egy csöppnyi esze, akkor így lesz.

Az csuklóvagdalást pedig nagyon gyorsan felejtsd el.

Sok sikert!

2011. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nem semmi! De ne torodj vele! A te helyedben el mennek kollegiumba.. Legalabb kevesebbet lennel otthon! Jah es ha be toltod a 18 evet akkor te menj el onnan kezdj uj eletett! Addig meg bird ki ezt a par evet.. FEl a fejjel nekem is ilyesmi volt a helyzet.. Es anyud? Anyud nem szol apudnak? Az ongyilkosag meg hulyeseg! NE is gondolkoz ilyenen! Meg eloted az elet! Hulyeseg lenne eldobni ilyen fiatalon! Meg annyi jo dolog var rad :) A szulokkel meg nem kell torodni ott hagyod majd oket aztan annyi.. Fogd fel ugy hogy ennel mar csak jobb lehet! Biz magadban tul eled ezt a kis idot :)
2011. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen, biztos, hogy az apám, külsőleg nagyon hasonlítunk egymásra.

Egyébként csak húgommal nem ilyen, nővéremet a háta mögött mondja el mindennek, de ha ő itt lakna, tuti vele is ez lenne.

Megmutatni biztos nem fogom! Biztos üvöltözés lenne belőle, hogy jódolgomban nem tudok mit csinálni meg mittudomén...

Nem tudom, nem igazán akarom azt a kollégiumot...

Az érvágást már próbáltam abbahagyni, de folyton van valami, amit egyszerűen nem tudok kisírni hanem csak így tudom levezetni.

2011. szept. 17. 23:36
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

Egészen addig sajnáltalak, míg a "vagdalom a csuklómat"-ig nem értem. Ezzel mit akarsz elérni?

Egyébként az apád nem iszik?

2011. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem, sose láttam még részegnek, néha elmennek a haverjaival sörözni, de sosincs ennél komolyabb.
2011. szept. 17. 23:42
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

(2.vagyok) Anyukád nem áll ki érted- írod. Nem is az lenne a cél, hogy ezentúl hármasban háborúzzatok.

Vele legyél néha "csak úgy",segíts a krumplipucolásban, minden különösebb fontos megbeszélés nélkül,

csak együtt lenni,

mert jó olyannal együtt lenni,

aki szeret, és akit szeretsz.


A fuvolát NE HAGYD ABBA ! nagyon - nagyon nagy segítség lesz Neked az élet nehézségeinek elviselésében, ha gyakorlod magad egy hangszeren - és később nagy hasznát tudod venni. Minden nap gyakorolj!

Ez azért is jó, mert addig sem várod, egyre elkeseredettebben, hogy "valami történjen veled" ami egy hibás gondolat.

A dolgok nem egyszerűen csak veled történnek,

mindenben Te is benne vagy. És a jó, ha kreatívan, figyelmesen és nyugodtan, derűsen tudsz benne lenni a történésekben, eseményekben.

2011. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!