Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom öccse...

Mit tegyek ha a barátom öccse gyűlöl, és szabotálja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk a barátommal, az öccse folyamatosan kinyilvánítja a nemtetszését. Ez odáig fajult, hogy negatívan állított be engem az egész családjuk előtt, így már ők is gyűlölnek, és ellenzik a kapcsolatot. De a tetőpont akkor következett be, amikor az öcs megkérte a barátomat, hogy válasszon köztem és közte. Szép dolog a szerelem, de a család azért szerintem is fontosabb, és ezért most nagyon nehéz helyzetben van a barátom, viszont az öccsel való békülésemre semmi esély!! Kérlek segítsetek!
2011. júl. 4. 14:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
hát szerintem itt már te nem sokat tehetsz..az öccse nagyon gyerekes, és csak a barátodon múlik hogy megfelelően kezeli-e le vagy sem..
2011. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Keress mást..a barátod ha nem téged választana..az olyan megalázó lenne..és egy ilyen választás..hát...nem nehéz szerintem.
2011. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

családi kapcsolat?...

szép kis öccse van sunyi kis dög már bocsánat!

pont ezt akarja elérni, hogy azt reméli párod őt választja,.

csak nehogy hoppon maradjon.

amúgyis mit tud tenni???


amúgymeg elég szomorú hogy nem ismernek téged és feltételezik hogy te ilyen meg olyan dolgokra vagy képes amiket az öccse kitalált.

párod mit mond ezügyben?!!

mióta vagytok együtt?

2011. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig az egyetlen, amit tehetsz, hogy kibékülsz a párod öccsével és a családjával is. Ez tényleg elég nehéz helyzet, viszont azt is érdemes lenne tudni (ahhoz, hogy segíteni tudjunk), hogy miért utál téged a párod öccse!??
2011. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Ülj le a családdal, kérdezd meg, mi bajuk van veled. Mindenki elmondhatja a bánatát, ha olyan, akkor te is tudsz változtatni.

Én egyébként, ha ilyen gyökér öcsém lenne, hogy választásra kényszerít, nem őt választanám.

2011. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

Énnekem ilyen öcsém lenne letagadnám! Ha ilyen szüleim lennének, hogy nem bizonytíhatom be a barátomról vagy akárkimről, hogy Ő valójában milyen akkor nem állnék szóba velük, és nemtudommitcsinálnék, hogy átérezzék amit mi.

Nagyon utálom ezt az érzelmi zsarolósdit, a leggusztustalanabb dolog a világon! Ezt valóban csak a párod tudja rendezni a szüleivel.

2011. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Igen miért utàl téged a pàrod öccse? Az nem lehet, hogy irigy a baràtodra és igy akarja tönkretenni a kapcsolatàt veled?

Ha nem tudod, hogy miért gyûlöl kérdezd meg tõle. Vagy talàn a baràtodat is gyûlöli?

2011. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Vagd pofan az ocset. Kuld el a jo budos pi.saba!

De lehet ,h szerelmes beled es azert teszi ^^.

2011. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nos az igazság az, hogy még csak 2 hónapja vagyunk együtt, de már "sajnos" szerelmesek lettünk. És pont most vagyunk abban a stádiumban, hogy megismerkednék a családjával és komolyra fordulna a dolog. Az öccse állítólag azért utál engem, és a kapcsolatomat a bátyjával, mert kis városban élünk, és állítólag folyamatosan kérdezősködnek rólunk és kapja az oltást amiatt hogy a bátyja velem jár, mert az előző hosszú (4,5 éves) kapcsolatom után kicsit elengedtem magam, és volt pár 1 éjszakás kalandom, és mivel ez kisváros... Na, de ez nem változtat azon, hogy hűséges, szerelmes barátnő vagyok, amikor párkapcsolatban élek, és ezt az öccse és ez a város nem képes feldolgozni!
2011. júl. 4. 14:22
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Akkor magyarul mondván lejárattad magad, és most sírsz a következmények miatt.

Őszintén megmondom nekem sem kéne egy olyan lány akin már a fél falu végigment.


Babám vállald a következményeket. És itt nem az öccs a rossz hanem a múltad.

2011. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!