Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom öccse...

Mit tegyek ha a barátom öccse gyűlöl, és szabotálja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk a barátommal, az öccse folyamatosan kinyilvánítja a nemtetszését. Ez odáig fajult, hogy negatívan állított be engem az egész családjuk előtt, így már ők is gyűlölnek, és ellenzik a kapcsolatot. De a tetőpont akkor következett be, amikor az öcs megkérte a barátomat, hogy válasszon köztem és közte. Szép dolog a szerelem, de a család azért szerintem is fontosabb, és ezért most nagyon nehéz helyzetben van a barátom, viszont az öccsel való békülésemre semmi esély!! Kérlek segítsetek!
2011. júl. 4. 14:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de most tulajdonképpen te miről beszélsz? Nem értem a felháborodásod tárgyát! Lehet hogy nehéz a felfogásom, de nem tudtam kivenni, hogy neked most akkor az 1 éjszakás kalandokkal, vagy az azt lereagáló, negatív emberi hozzáállással van gondod... Mert szerintem ha valaki egyedülállóként megy bele ilyen kalandba, azzal lényegében nincs probléma, ha azonban párkapcsolatban, azzal annál inkább!
2011. júl. 4. 15:35
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
Arról bezsélek,hogy ha nincs kapcsolat,azal fekszik le egy nő akivel és ahányszor akar,de sokan lek*rvázzák érte.De ha megcsaljuk a párunkat akkor is k*vrák vagyunk.Sok embertől halottam hoyg inkább csal,mint hogy szakítson,mert utána megszólják ha pasival van.de ha CSAL AKKOR IS megszólják,mert szerintem az undorítóbb de mindegy.Akkor mit casináljanak a szerencsétlen nők menjenek szakítás után apácáknak?
2011. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Áhháá! Köszi hogy kifejtetted, és teljesen igazad van! :)
2011. júl. 4. 16:03
 24/24 anonim ***** válasza:

Lehet velem van a baj, de ha van kapcsolat, ha nincs, egyik nemnél se jó pont, ha volt ilyen dolga.


Azt hiszem ezzel nem tudsz mit csinálni, a szülők úgyse fognak neked hinni, mert ez egy elég kemény tett a szemükben és szúrni is fogja nekik.

Max. elbeszélgetsz a résztvevőkkel, hogy az AKKOR voltál, de MOST nem vagy olyan. Ennél többet nem tudsz tenni, ha a fejedre állsz sem.

2011. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!