Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gondom van, mi...

Nagyon nagy gondom van, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom (elvileg az) aki elhívott egy esküvőre, mert nincs barátnője. Igent mondtam.

Pár hete mondta, hogy menjek le egyedül autóval meg jöjjek is haza. Ezzel az a baj, hogy kezdő sofőr vagyok egy kis suzukival, 60kmre van a "világ végén (szűk utak, ismeretlen terep)" az esküvő. Nem akarok lemenni egyedül, vissza meg főleg. Mondtam, hogy 200fős lakodalom, valaki majd csak levisz hazahoz, megyeszékhelyen lakom, valaki csak jön erre.

Hát elvileg senki nem tud elhozni, az ő családi autójukban is én lennék a 6. ember...

Elment tőle a kedvem, hogy hetek óta nem bírja megszervezni. Ma is felvetette, hogy menjek autóval, felhúztam magam, csúnyákat írtam.

Erre ő még rondábbakat, hogy

" épp ezért próbálnék kicsikarni belőled valamilyen megoldást, de Neked minden k_r_a nagy probléma, h idézzem szavaidat.

sajnálom, h nem a rózsadomb környékén lakom, ott biztos nincsenek keskeny utak cigányokkal. de lehet h erre az emberekben több a kedvesség. "

ezek után felhúztam magam, nem akarok elmenni.

De 1 hét alatt ő nem talál magának lányt.... Hagyjam a fenébe, vagy ne legyek szemét?

Amúgy kedvelem, de nem tetszik ez a hozzá állás...

segítsetek:(

22l


2011. szept. 17. 23:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem udvariasságból ne kockáztass egy balesetet. Ha ő megsértődik, akkor utána is kerüld el nagy ívben. Neked lenne rá okod, ő meg szégyellje magát, de nagyon.
2011. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a hozzászólásokat így ha valaki írta bocsi.

1. ha nekem lenne esküvőm nem örülnék neki ha egyik rokonom/ismerősöm csak azért hoz magával valakit, hogy ne legyen egyedül, mert nincs neki párja.

2. Ez a legszánalmasabb dolog, hogy azért szed össze valakit esküvő előtt, hogy ne kelljen egyedül mennie.mert az milyen ciki.

3. ha ilyen bunkó a stílusa kidobnám őt és törülném a baráti listáról. Mert te teszel neki szívességet, hogy ne kellejen egyedül lötyögnie egész este. Ha meg nem viselkedik akkor legyen egyedül.

2011. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ezzel csak azért vigyázz, mert itt a lehetőséged vezetni, de nem akarsz, mert...? Nem tudom miért nem. hiszen ha azt mondod a városi vezetés megy, hát a távolsági ezerszer könnyebb.

Azt írják ne kockáztass balesetet...hát már bocsánat, de a jogosítványt nem a két szép szemedért kaptad ugye?! hanem elvileg azért mert tudsz vezetni.

és mikor gyakorolnál ha nem akkor, amikor pont ott az alkalom rá? nekem 5 éve volt meg a jogsim amikor rájöttem hogy most már nem kéne folyton fosni hanem gyakorolni kell.

meglepett a válaszadók egyöntetű véleménye, én nem hiszem hogy ennek ekkora feneket kéne keríteni...igaz intézhette volna a srác az utad, de gondolom nem tudta, és azt hitte ha van jogsid meg kocsi akkor ennyit megteszel. nem kell ezen kiakadni...

2011. szept. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
ja meg ilyenért lekoptatni egy barátot, meg megszakítani vele a kapcsolatot? :O mi ez, óvoda? :D
2011. szept. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Oh, hát ne törődj az előttem szólókkal. A te döntésed. Az ő véleményük miatt ne kockáztass egy balesetet.

Azzal értek egyet, hogy ha meghívott, mi az, hogy te egyedül menj utánuk? Akkor minimum veled utazik, és esetleg segít a vezetésben is, vagy vezet ő, ha rutinos.

No, képzeld el az amerikai filmekben, - hány ilyet láttunk már - a végzős fiúka meghívja a bálba a lányt, és azt mondja neki, de gyere oda egyedül, én a barátaimmal megyek. Ugye milyen nonszensz? Ilyen nem létezik.

Hát marha nagy paraszt a barátod. De a szülei is. Hogy ők 5-en szépen beülnek a kocsijukba, te meg egyedül menj oda és vissza. Nem értem ezt a családot? Nekik nincs lány gyerekük? Valószínűleg.

Nyugodtan mond le az egészet. Ha olyan k...a nagy lagzi lesz, majd talál ott magának egy csajt, akivel táncolhat. Hát mi vagy te? Kellék? Mint egy pár keksztyű, v esernyő? De még azt is magával viszi az ember!

2011. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nehogy elmenj! lesz ami lesz,az idő majd megoldja.
2011. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!