Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gondom van, mi...

Nagyon nagy gondom van, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom (elvileg az) aki elhívott egy esküvőre, mert nincs barátnője. Igent mondtam.

Pár hete mondta, hogy menjek le egyedül autóval meg jöjjek is haza. Ezzel az a baj, hogy kezdő sofőr vagyok egy kis suzukival, 60kmre van a "világ végén (szűk utak, ismeretlen terep)" az esküvő. Nem akarok lemenni egyedül, vissza meg főleg. Mondtam, hogy 200fős lakodalom, valaki majd csak levisz hazahoz, megyeszékhelyen lakom, valaki csak jön erre.

Hát elvileg senki nem tud elhozni, az ő családi autójukban is én lennék a 6. ember...

Elment tőle a kedvem, hogy hetek óta nem bírja megszervezni. Ma is felvetette, hogy menjek autóval, felhúztam magam, csúnyákat írtam.

Erre ő még rondábbakat, hogy

" épp ezért próbálnék kicsikarni belőled valamilyen megoldást, de Neked minden k_r_a nagy probléma, h idézzem szavaidat.

sajnálom, h nem a rózsadomb környékén lakom, ott biztos nincsenek keskeny utak cigányokkal. de lehet h erre az emberekben több a kedvesség. "

ezek után felhúztam magam, nem akarok elmenni.

De 1 hét alatt ő nem talál magának lányt.... Hagyjam a fenébe, vagy ne legyek szemét?

Amúgy kedvelem, de nem tetszik ez a hozzá állás...

segítsetek:(

22l


2011. szept. 17. 23:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
milyen messze van az esküvő és lakhelyed? nincs pl busz? vagy rokon (apa, anya, tesó)?
2011. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Figyelj,ez a srác egy igazi TÖKÉLETLEN kisfiú!Nem férfi az biztos.Mi az hogy elhív,de még neked kelljen levezetned meg vissza?A minimum,hogy elvisz téged,vagy valahogy hazavitet.Gázos a srác.Én nem mennék a helyedbe az tuti!!!!Ha meg ezek után nem beszél majd veled,hát akkor ennyit ért!ENNYI.
2011. szept. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lenne a minimum, hogy megoldja az oda- és a hazajutásodat, nem pedig hisztizik, mint egy kiskamasz aki nem kap csokit a boltban. Szerintem mondd el neki tisztán és világosan a problémád, és hogy amennyiben nem oldja meg, akkor szíveskedjen másik partnert találni.
2011. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
És esetleg ő nem menne veled? Elmegy hozzátok és együtt elindultok autóval. Ezt igazán megteheti.
2011. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Igazad van ha nem akarsz elmenni az esküvöre. Ilyen bunkó alakkal ne is menj !!!!!!!!! Igaz a mondás hogy bajban ismered meg a barátot.
2011. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Merre laksz és hova kéne menned? Hátha akad aki pont arra jár vagy egy kicsit módosítja az utitervét.

Ha közel laksz én szivesen beülök melléd ha akarsz gyakorolni vezetni. Megtanítom a nagyvárosi agrsszív vezetést :)

2011. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

igaziból városi vezetéssel nincs bajom:) köszi aranyos vagy:)

Távolsági vezetésben nem vagyok jártas... sajna

2011. szept. 19. 19:50
 18/26 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt az ideje kipróbálni azt is :)

Esetleg menj el előtte vmerre csak úgy vezetgetni, nemtudom mennyire akarsz benzinre költeni de csak úgy lehet gyakorolni.

Én pl elég sokat autózok csak úgy össze vissza, mert szeretek vezetni.

2011. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
hát nem most akarom elkezdeni:) főleg nem fáradtan..meg már nem mehetek kocsival mert el van intézve talán...:)
2011. szept. 19. 20:02
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha sikerült elintézni az a legjobb :)

De ettől még gyakorolhatsz sose lehet tudni mikor fog kelleni :)

2011. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!