Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményt kérnék meg tanácsot,...

Véleményt kérnék meg tanácsot, hogy mi tévő legyek!? Ugyanis igazgató gondom van.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nah el is kezdeném 2 hónappal ezelőtt zenesuliban felmerült ,hogy karácsonyi hangverseny stb... mondtam hogy akármi lehet még addig szóval köszönöm de msot nem vállalom be mint többi évben.Erre ugye itt a december aminap igazgató hangosbemondón kérem ezt meg ezt a gyereket... néztem nagyot mondom mit csináltam?o.Oodahivat és mmondta hogy ma mennyek oda hozzá (mennyünk)mert ugye duóba szoktunk fúlyni mi kürtösök karácsonykor legtöbbször...lényeg h mondta h szerepelünk mondtam h nem is tudtam róla h szereplünk meg azt se h melyik darab stb...hallotta mondta jó stb... nem foglalkozott vele nagyon meg beszéltem tanárúrral zenesuliban hogy nem megyek nagy nehezen beletörődött... erre ma hívja igazgató anyámat h 2 óta ott vár a suliban hogy miért nem jöövünk mind1 mondta 3 ra érjek be.. nah igen 10 perc és kb másfél kilóméter emeletesház stb... szóval azonnal kocsival kivitt bátyám megbeszéltem igazgatóval aztmondta jó köszi h te is keresztbeteszel nekem (mert h már 3 gyerek lemondta rajtam kívűl mert azok se tudták h szerepelnek)szal lényeg h aztmondta nekem h jó akk most ez szorgalomba meg ének be bele fog számítani és egész tanári karral beszél RÓLAM (nah igen másról nem lehet csak rólam)h milyen dolgot csináltam én h hogy képzelem ezt...És most tanácstalan vagyok mert én megmondtam 2 hónappal ezelőtt h ne legyen semmi hűhó erre lett és még én vagyok a hibás (rádásul eddig mindig felléptem mindenhol ahova kértek csak most mondtam le)szóval kiváncsi vagyok hogy látjátok a dolgot... mert én most dühös,ideges,tanácstalan vagyok..légyszives irjatok vleményt h nálam van e a gond vagy mi a csuda folyik körülöttem...:S:S:@=""(!!!!!!!
2010. dec. 8. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha én lennék, én bizony megmondanám az igazgatónak, hogy a tanárnak mondtam, hogy nem megyek. Ha nem akarsz, ne menj. Ha azt mondja beleszámítja a jegyekbe, kérdezd, meg, hogy a többi gyereknek, aki nem lép fel, annak is beleszámítja -e....
2010. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!