Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gondom van, mi...

Nagyon nagy gondom van, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom (elvileg az) aki elhívott egy esküvőre, mert nincs barátnője. Igent mondtam.

Pár hete mondta, hogy menjek le egyedül autóval meg jöjjek is haza. Ezzel az a baj, hogy kezdő sofőr vagyok egy kis suzukival, 60kmre van a "világ végén (szűk utak, ismeretlen terep)" az esküvő. Nem akarok lemenni egyedül, vissza meg főleg. Mondtam, hogy 200fős lakodalom, valaki majd csak levisz hazahoz, megyeszékhelyen lakom, valaki csak jön erre.

Hát elvileg senki nem tud elhozni, az ő családi autójukban is én lennék a 6. ember...

Elment tőle a kedvem, hogy hetek óta nem bírja megszervezni. Ma is felvetette, hogy menjek autóval, felhúztam magam, csúnyákat írtam.

Erre ő még rondábbakat, hogy

" épp ezért próbálnék kicsikarni belőled valamilyen megoldást, de Neked minden k_r_a nagy probléma, h idézzem szavaidat.

sajnálom, h nem a rózsadomb környékén lakom, ott biztos nincsenek keskeny utak cigányokkal. de lehet h erre az emberekben több a kedvesség. "

ezek után felhúztam magam, nem akarok elmenni.

De 1 hét alatt ő nem talál magának lányt.... Hagyjam a fenébe, vagy ne legyek szemét?

Amúgy kedvelem, de nem tetszik ez a hozzá állás...

segítsetek:(

22l


2011. szept. 17. 23:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék ilyen körülmények között. Úgy illene, hogy érted megy, majd haza is visz, vagy legalább megszervezi az utadat. Ha tapasztalatlan vezető vagy, egy átmulatott éjszaka után hajnalban, sötétben... lehet az utolsó utad lenne. Megér ennyit ez a figyelmes barát?
2011. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

elvileg ottalhatnék náluk... de ha most egy héttel előtte lemondom sose beszélünk többet....

meg az esküvő-lakodalom-lakásuk között is ingázni kellene....:S

2011. szept. 17. 23:22
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menj el.Gondolj bele milyen jól fogod magad érezni, ha már most ilyen problémák vannak. Ha el is mész, nem lesz újra jó a hangulat köztetek, marad a tüske és el lesz rontva az estét, és ráadásul imátkozhatsz h épségben hazaérj.Nem ér annyit a srác, neki kellett volna megoldást találnia, elvégre te teszel neki szívességet, nah meg ez az idézett mondóka.
2011. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
előbbi válaszadó vagyok... hát ha így beszél veled, ne is nagyon bánd ha nem álltok szóba többet
2011. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad a fenébe, hiszen Te teszel neki szivesseget avval, hogy elvallaltad a partnernő szerepét, és akkor még azt is toled varja, hogy oldd meg az utazast!.... Ő nem tett semmit, hogy ez osszejojjon, méghogy Rajtad mulna a sikertelenseg!... Hiszen Te hajlando vagy résztvenni.

Nagyon gyorsan elmenekulnék ettol a fiutol, mert nem "normalis".

35N

2011. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

hát el kell menekülnöm...én is tudom... csak nem szeretek bunkó lenni...de igyekszem

köszi mindenkinek aki eddig írt

2011. szept. 17. 23:47
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugy vagy nem bunko, ha megmondod, hogy 1. nem tudod megoldani az odajutast, 2. nem tetszik, ahogy beszel veled, es meggondoltad magad az elkiserest illetoen.

35N

2011. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne menj el,azt a fiút pedig koptasd le.Nyugodtan legyél bunkó vele,hiszen ő is az volt veled.Szemet szemért.

Egyébként is,ő hívott meg,tehát neki kellene intéznie mindent nem?Nem értem ezt a hozzáállást.Egyedül főleg ne indulj neki,még a végén valami baj ér.Ennyit nem ér az egész.Vagy ha nem akarsz vele bunkó lenni,akkor közöld vele udvariasan,hogy más dolgod akadt,aztán szakítsd meg vele a kapcsolatot,vagy korlátozd.

2011. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sokkal egyszerűbb a helyzet, vegyél egy navigációs rendszert!!!!!
2011. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
tudnék szerezni gps-t...de nem akarok autóval menni jönni...fáradtnak lenni, idegeskedni. Az 1 kezdő vezetőnek fáradtság....
2011. szept. 18. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!