Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek a pároddal a legellenté...

Melyek a pároddal a legellentétesebb tulajdonságaitok? Okoz ez valami gondot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 13:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Ég és Föld!
2011. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Ő minden kis apróságon felhúzza magát és tombol én meg elég nyugodt vagyok, ezért nem foglalkozok vele, így nem okoz gondot.

Ő egy apró megfázástól ágynak dől, egy kis sebtől az ujján már az egész karja "lebénul", én még 7 hónapos terhesen is ástam, meg császármetszés után 2 héttel már raklapokat pakoltam. Ez néha gond, mert őt kell ápolni akkor is, ha nem érek rá.

2011. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő mindig késésben van, én pedig mindig igyekszem 10 perccel előbb megjelenni. Mindegy, hogy miről van szó. Szóval elég nehéz egyszerre elindulnunk, márpedig általában közösen járunk mindenhova...
2011. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek olvasni, ő nem. (Megszoktam, nem vagyunk egyformák. Ha könyvekről mesélek neki, az érdekli, csak ő maga keveset olvas.)

Én valamennyire ambiciózus vagyok, ő nem. (Ez már jobban zavar.)

Zenében is különbözünk, de ezt annyira nem durván, van némi átfedés, és tudunk együtt bulizni, koncertre járni, meg ha átmegyünk egymáshoz, nem kínozza a másikat az épp szóló zene :D

2011. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

De jó kérdés! :)


ő csendes, nekem be nem áll a szám:)

2011. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Férjem szórná/szórja a pénzt, én minden garast megfogok. Ő a világ Teréz anyája; mindenkivel jót akar tenni. Én csak a hozzám közeliekkel. Végtelenül naív és rászedhető, én inkább gyanakvó és óvatos vagyok. Nem okoz különösebb feszültséget, de gyakran figyelmeztetem.
2011. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő víziszonyos, én vizipocok vagyok. Nincs ebből konfrontáció, idén nyáron elkezdtem úszni tanítani, és már én voltam az aki mondta, h már menjünk ki mert fázom :P
2011. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
A párom imád túrázni, én utálok, ha fenyegetnek se mennék vele, gyakran vagyok hisztis, ő ezen jól szórakozik, nincs időérzéke, nekem van (és ő a pasi!), nem lehet felidegesíteni, én állandóan ideges vagyok... De egyik sem komoly probléma, imádjuk egymást :)
2011. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon hamar robbanok, ő türelmesebb, nyugtat engem. Ezen kívül neki sok barátja van és szoktunk velük összejárni, nekem csak egy barátnőm van, és nem szeretem a társasági összejövetelt, de elmegyek, így nincs belőle gond.
2011. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit rendetlenebb vagyok ő tisztaságmániás...

Ő orvosira jár, ebből kifolyólag mindent ezzel a szemmel néz, pl. a tüdőgyulladásról is az jut legelőször eszébe, hogy akár halálos is lehet...

Én meg pszichológus vagyok, neki sem könnyű :D

2011. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!