Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek a pároddal a legellenté...

Melyek a pároddal a legellentétesebb tulajdonságaitok? Okoz ez valami gondot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 13:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Szinte "szerelmes" az autónkba, én nem.

Nekem többször van mehetnékem (mozi, vacsora stb.) neki nem.

Hamar felhúzza magát tök hülyeségeken, én nem.



Ennyi, és nagyon jól megvagyunk, már egymáshoz csiszolódtunk.


Ja: Egy fontos dolog- amikor veszekedés van, nekem oltári nagy hangom lesz és kiabálok, ő nem... :-)

2011. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a metálon kívül nem bírok mást meghallgatni, ő meg az elektronikus zenét szereti. Tini korunkban ebből nagyobb gondolok adódtak, de még most is...: s
2011. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő a férfi, de mégis ő az aki lassabban vásárol és minden sz@art megnéz a polcon, akkor is ha nincs rá szükség. Én csak gyorsan körbe rohannék célirányosan. Ő pesszimista én optimista.
2011. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő túl engedékeny a kislányunkkal szemben, én próbálnám nevelni, kicsit szigorúbban, mint Ő. Igyekszem megértetni vele, hogy az nem megoldás, hogy mindent ráhagyok, megengedek, mert akkor a fejünkre nő. Több kevesebb sikerrel. Mostanában tényleg eléggé a fejünkre van nőve a gyerek, most kezdi el tapasztalni ennek árnyoldalait, ezért remélem összefogunk és együtt ugyanúgy neveljük. :)
2011. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
A türelem,a párom sokkal türelmesebb mint én! :D
2011. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Ő nagyon érzékeny mindenre és nincs önbizalma,én képes vagyok csak a szeretett emberekre koncentrálni és semmi gond az önbizalmammal.

Gondot csak ő okoz magának a túlzott érzékenységével,de mindig sikerül megnyugtatnom.

N

2011. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
73%
Képes havi szinten megvenni valami (csak a többség számára, nyilván számára nem) hülyeséget, csak azért, mert "megteheti". És igaza is van, megdolgozik a pénzéért, vegyen, amit szeretne, de én pl. sajnálnék 700 ezret kiadni egy biciklire, mikor a 70 ezres is ugyanúgy gurul. :D
2011. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
14:20 voltam. Nem okoz gondot, elviselem a vásárlás gyötrelmeit, néha óvatosan figyelmeztetem, hogy mennyi pénz van nálunk, és hány darab csekk hever otthon. A pesszimizmus-optimizmus dologban meg jól kiegészítjük egymást. Ő segít néha leszállni a földre, én meg kirángatom ha mélyponton van.
2011. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
A társaság nálunk is időnként feszültség forrása... Ő igényli a nyüzsgést, én a hátam közepére se kívánom. Főleg az egyik legjobb barátját és annak családját. Válóoknak azért még nem mondanám, ha túlságosan a nyakunkon érzem őket, akkor jelezni szoktam.
2011. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő sokat alszik, lustálkozik, én pörgősebb vagyok, de nem igazán okoz gondot.
2011. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!