Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek a pároddal a legellenté...

Melyek a pároddal a legellentétesebb tulajdonságaitok? Okoz ez valami gondot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 13:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő nő, én férfi. Ez néha nagy-nagy öröm forrása, máskor viszont...
2011. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeret vendégeket hívni, vendégségbe menni. Abszolút társasági lény.

Engem fárasztanak az emberek. Jobb szeretek magam lenni.


Ebből adódnak gondok, mert szerinte antiszociális vagyok. :)

2011. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő szereti értelmetlen dolgokra költeni a pénzt és nem tud takarékoskodni.Én pont az ellentéte vagyok ennek.
2011. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Utál lekizni, és semmit sem érzelmi oldalról közelít meg, túl objektív. Nekem ez néha fontos lenne (főleg, mióta anya lettem).

Ez okoz néha gondot, olyan, mintha a falnak beszélnék, lepereg róla.

De azt hiszem, ennyi az össz :) :)

2011. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohánzyok, ő meg folyamatosan.

Sokat veszekszünk rajta.

2011. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a zenei ízlés a legnagyobb ellentét, de szerintem ez nem válóok. ezen kívül ő sokkal türelmesebb, én meg robbanok, ami szívemen, az a számon....
2011. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem szeret beszélni a problémáiról, én viszont kifejezetten "kibeszélős" vagyok, utálom, ha valaki inkább duzzog, és magába fojtja a problémáit. Ebből aztán az következik, hogy ha neki van baja, és látom rajta, akkor addig nyüsztetem, míg ki nem böki, mi bántja. Ilyenkor roppant idegesítő vagyok, rágom, böködöm, puszit kérek, szívom a vérét, végül inkább beszél, mintsem tűrje a szadizásomat. :) Ebből következik, hogy mindig ki is tudunk békülni a végén. :)


A másik dolog, hogy a szexben ő mennyiség-, én minőségpárti vagyok. Neki akár minden nap többször kellene, én viszont elvagyok heti egy alkalommal, de arra tényleg legyünk ráhangolódva... :)

2011. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

tűz és víz.

Ő nyugis és szeszélyes.

2011. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én folyton pörgök, ő meg mindenen sokáig elmélázik.
2011. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
A politikai nézetünk totál ellentétes, inkább nem beszélünk semmi ilyenről. Csak nehéz úgy híradót nézni, hogy ne anyázzak előtte...
2011. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!