Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz könnyebb nekünk?

Mikor lesz könnyebb nekünk?

Figyelt kérdés
Nyár elején elvesztettem a fiam. 18 éves volt. Van még 3 gyermekem, egy 17, 10 és egy 8 éves. Nagyon hiányzik a fiam, a 17 éves gyermekemért meg nagyon aggódok, hogy ne legyen olyan mint amilyen a fiam volt. Sajnos nem foglalkoztam eléggé a fiammal, és kiderült hogy drogozik, cigizik. Ittasan vezetett és balesete volt és meghalt. Mindig arra gondolok ha többet lettem volna Vele, ez nem történt volna meg. Bűntudatom is van, rossz anyának érzem magam. Sokat sírok.
2011. szept. 9. 16:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz anya! Nincs tökéletes anyuka! Tudod, hogy hány gyerek kallódik el, közben a szülei nem tudnak tenni semmit.. Mindenki a saját sorsáért felelős, elláttad a fiad, amikor kellett (kicsi volt, vigyáztál rá, pelenkáztad). Mikor már neki kellett volna vigyázni magára, sajnos nem sikerült. Lehet a sors ezt így írta meg. Mindennek van oka, hogy miért történt úgy, valamit szán vele a sors!

Gyászolj, emlékezz rá! De az élet megy tovább, és tartalmasan töltsd ki az életed!

Részvétem, és ne hibáztasd önmagad!

2011. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!