Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a legjobb...

Mit tennétek ha a legjobb barátotok azt mondaná nektek, hogy nélküled sokkal könnyebb lesz az élete?

Figyelt kérdés

Hozzá kell tennem, hogy fiú lány barátságról van szó.

És szeremesek vagytok egyásba csak nem meritek bevallani...


2010. aug. 27. 13:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felakasztanám magam, ha ilyen töketlen lennék. Valljátok már be, hogy szeretitek egymást, valakinek lépnie kell!
2010. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
A dolog már ott hibádzik, hogy nincs fiú meg lány barátság...
2010. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Így van, ez igaz. De ha valaki ilyet mondd, el kell gondolkodni rajta, hogy tényleg legjobb barátok vagytok e.
2010. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak hárít, hazudik.

Nem hinném el neki, és addig faggatnám, míg elmondaná azt amit tényleg gondol :)

2010. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem az a faggatható tipus.

és egyszer modta, hogy szeretlek, csak nem fogtam fel., soha sekinek nem mondja.. és mondta én meg kukán áltam és nem modntam rá semmit. Aztán valaki megtudta.. és után bezséltünk és csalódott benemm ilyeneket modnott.. meg hogy nélkülem könnyebb lesz neki... és azóta nem ebzséltünk.. otthagyott én meg sírtam...

2010. aug. 27. 13:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Könnyebb lesz az élete?" - Szó szerint az állandó kísértésnél nincs rosszabb.

Minden más későbbi kapcsolatotokat beárnyékolná a régi "barátság".

2010. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azóta, van barátnője... de amikor voltunk nyaralni" ott voltak ők is.. ésés még minidg jobban ismerem mint az a lány..és volt hogy meg is sértődött rám.. meg amikor elfeledkezett erről az egészről verekedtünk mint régen.. nemértek semmit.. de most nagyons zerelmes állítolag...
2010. aug. 27. 13:23
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Hát persze, h szerelmes. BELÉD! Vagy csak azért kell neki az a másik csaj, h elfelejtsen téged, vagy azért, h féltékennyé tegyen, és lépésre bírjon téged. De nem értem. Ha mindketten szeretitek a másikat, akkor miért nem jártok? Amúgy hasonlít rád a másik csaj?
2010. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sok ideje megy már ez így ahogy.. nyár eleje óta nem beszéltünk.. hiányzik nagyon.. nem nemhasonlít rám az a lány.. azért nem jártunk szerintem vagyis nem tudom mert én azt hajtogattam mindig hogy mi csak barátok vagyunk csak barátok csak barátok.. soha nem kartam elevszíteni.. de mégis elveszítettemm..
2010. aug. 27. 14:39
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyesmit úgy nevezik menekülés a saját érzelmei elől. Nem hiszem hogy komolyan gondolta szerintem csak fél attól hogy nem működnik.
2010. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!