Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a legjobb...

Mit tennétek ha a legjobb barátotok azt mondaná nektek, hogy nélküled sokkal könnyebb lesz az élete?

Figyelt kérdés

Hozzá kell tennem, hogy fiú lány barátságról van szó.

És szeremesek vagytok egyásba csak nem meritek bevallani...


2010. aug. 27. 13:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Igen is van fiú lány barátság. Én élő példája vagyok ennek.

Mert nekem több fiú barátom is van. És egyikkel sem jöttem össze soha.

2010. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Szegény bevallotta, h szeret, erre te nem mondtál semmit...te mit tettél volna az ő helyében?Ugorj fel és keresd meg, valld be neki, h ő az életed értelme, ne foglalkozz senkivel.Ha még mindig szeret kibékültök, ha nem, akkor legalább megpróbáltad helyre hozni .
2010. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
áh ez boonyolultabb ennél.. hogy ő bevallotta én meg nem mondtam semit. tudja jól hoyg én is szeretem őt.. csak mégis vagyis mégsem. mást szeret már :). és fiú lny barátság van de legjobb fiúlánybarátság nicnsen !
2010. aug. 30. 17:59
 14/21 anonim ***** válasza:
38%
igenis van legjobb-fiúlány barátság. :) nekem a legjobb barátom egy fiú, nem voltunk, és nemis vagyunk egymásba szerelmesek. :) nagyon szeretjük egymást - de csak mint barátok.
2010. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
é is ezt hittem, és é is mindig ezt mondtam, hogy va ilye, de a bőrömön tapasztaltam, hoyg még sincsen..
2010. aug. 30. 21:21
 16/21 anonim ***** válasza:
58%

Elküldeném kapálni. Egy szerelmes nem mond ilyet.

És igenis van fiú-lány barátság. :)

2010. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Érett és racionális.

Ugyan szeret, de előrelátó pl.: mással képzeli el a családalapítást. Nem akar addig belebonyolódni "egy mélyebb barátságba".

2010. aug. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mégis hány évesek vagy 12? A szereted akkor keresd meg és beszélj vele. Ne tétóvázz mert az idő nem vár. Az életben rengeteg dologért kell küzdeni a szerelem éppen ilyen.
2010. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
már megpróbáltam. lekell zárnom?!
2010. aug. 31. 14:40
 20/21 anonim ***** válasza:

Írj neki egy SMS-t, csak ennyit:


Nagyon hiányzol :(

2010. szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!