Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét után könnyebb lesz?

2 hét után könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem bele az eletmodvaltasba/fogyokuraba. az elso dolgom, hogy nemet kell mondjak a csokinak. mindenki azt irja, hogy az elso 2 het az borzaszto, aztan mar konnyu, de mar az az erzesem, hogy befogok kattanni :D
2011. okt. 17. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondj nemet a csokinak. Egyél belőle jó sokat és növessz méretes hátsót.
2011. okt. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Weakling.
2011. okt. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is megpróbáltam lemondani a csokiról, nem ment :)

Azt találtam ki, hogy 70%-os és afeletti csokikat eszek, mert abból kevés is elég és ritkábban is kívánom meg.

2011. okt. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszoló nagyon jót ír! Próbáld ki Te is!


Amúgy ha nagyon édes szájú vagy, akkor ne mondj le teljes mértékben a csokiról. Mert ez csak azt idézi elő, hogy mondjuk nem eszel hetekig, aztán egyszer csak azt mondod nem bírod tovább, és megeszel rögtön két táblával. Fogyókúra mellett is nyugodtan engedélyezhetsz magadnak hetente egy darab kis sportszeletet (ha mondjuk nem szereted azokat, amiket a harmadik Válaszoló ír). Lehetőleg délelőtt edd, és akkor nem lesz gond. De a heti egy ellágyulásból ne legyen több. Kitartás, menni fog! :)


Selena 23

2011. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is pont életmód váltás alatt vagyok, de épp most ettem csokit. Erdélyből hozták, nem lehetett kihagyni :) ennyi kell a boldogságomhoz, főleg munkahelyen.

Szóval ha az életed nem olyan jó nélküle, ne vond meg magadtól. Persze egy táblányi helyett érd meg 2-3 kockával, azt is jobb, ha falatokra vágod és apránként eszed meg, ha csak "betolod" nem tudod kiélvezni, és nem lesz meg a feeling-je.

Szóval én délelőtt engedem magamnak a csokit, s így kb. 4-5 nap múlva fog eszembe jutni újra a csoki. De ha nem ettem volna meg ezt, 2-3 nap múlva a falat kaparnám, és lemenne egy egész csomagnyi rudi..

2011. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csokis vagy, nem lesz könnyebb. Én is azt ajánlom, hogy iktasd be a csokit. Én pl. úgy szoktam, hogy veszek egy 25g-s Boci étcsokit, mert azt betolhatom egyben, és nem fenyeget a veszély, hogy rájárok a maradékra. Pl. tízóraira szoktam enni egyet egy almával.


Nekem amúgy a beiktatás nem nagyon megy visszanézve az elmúlt másfél havi étkezésemet. Ha egyszer-egyszer megengedek magamnak valami gáz dolgot, akkor elszalad velem a ló. Úgyhogy én most stratégiát váltok, és lesz heti egy nap, amikor mértéktelenül eszem mindent, azon kívül csak egészségesen, alacsony kalóriásan, hátha így jobban megy. Sajnos ez nagyon személyiség kérdése szerintem, ki kell tapasztalni.

2011. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!